Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai bántalmazás?

Iskolai bántalmazás?

Figyelt kérdés

Neked van a múltadban (általános, hogy vagy közepiskola) olyan osztályárs, aki testileg, lelkileg éveken át bántalmazott?


Nekem van.

Most már felnőtt ként megkerestem az illetőt a fecebookon.

Ráírtam és leírtam neki miért kerestem meg.

Csupán kíváncsi voltam arra az embere, hogyan él, aki más, és itt több személyről is van szó) gyereket kikészített idegileg és sárba taposta az önbecsülését,megalázta mások előtt, megverte,csúfolta.


Itt személy szerint én csak a magam nevében írtam a srácnak.

Megkérdeztem mire volt jó ez a kivagyiságból a másikat kinézni magának és bántalmazni?

Csak annyit írt vissza, hogy mert megérdemelted.


Gyerekkorban is már erősebb fizikumú srácról van szó, tehát nem én kötöttem soha bele, de más sem.


Felnőtt ként sem változott meg a személyisége, a válaszából ítélve.

De még bocsánatot sem kért.


Ha tehetném és nem kapnék érte börtönt ugyanazokat tenném vele, amit ő tett velem és másokkal.


Ez a kérdés abból született, hogy a legutóbbi sajnálatos hír hallatán, hogy egy fiú a vonat alá vetette magát, mert az osztálytársai csúfolták.



#Iskolai bántalmazás.
2023. nov. 10. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit csinált veled? Miért “érdemelted meg”?
2023. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!