Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, ha én ezt magamra...

Az normális, ha én ezt magamra veszem?

Figyelt kérdés

10.-es gimis vagyok.

Az osztályban van egy lány, aki a tesi órás csapatjátékokat halál komolyan veszi, és mindig azt szeretné, ha az ő csapata győzne, veszíteni egyáltalán nem tud.

Egyébként ő tényleg nagyon ügyes majdnem minden játékban, de nyilván előfordul olyan, hogy elrontja, mint mindenki más.


Mindig azokat az embereket választja, akikről tudja, hogy kifejezetten jó játékosok, és velük együtt megnyerheti a meccset, viszont amikor a tanárúr dönt a csapatok összeállításában, és esetleg egy gyengébb játékost választ a lány csapatába, rögtön elkezd toporzékolni, hogy ő már most érzi, hogy szar lesz az egész meccs, mert biztos, hogy nem fognak győzni, és ha a gyengébb, azaz "nem annyira ügyes" játékos egyszer véletlenül leejti a labdát, vagy rossz helyre dobja, elvörösödik, és elkezd kiabálni, szitkozódni, meg pofákat vágni, hogy már megint elb*szta az illető a játékot, és a másik csapat kap pontot.


Ma például röplabdán egy csapatban voltam vele, és hát bevallom őszintén, hogy én sem mindig tartozom az ügyesek közé, viszont szerválni nagyon jól tudok, az a kedvencem az egészben. Na de a lényeg, hogy amikor hátul álltam középen, és az előttem lévő fiúnak ment (volna) a labda, de nem tudta átütni, ezért legurult a feje fölött, és nekem kellett volna átütni, de sajnos későn kapcsoltam, így leesett előttem a labda, a csaj már B+-ezett.


Úgyhogy nem tehetek róla, de nagyon nem bírom az ilyen embereket, akik ennyire komolyan veszik ezeket a csapatjátékokat, hogy ha egyszer veszítünk, már összedől a világ. Komolyan, mintha ezen múlna valami az életében.


nov. 22. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Jól látod, vannak ilyen emberek, ezeket jobb elkerülni, vagy leönteni hideg vízzel. Nem nagyon tanultak meg érzelmeket kezelni kiskorukban, mert kb egy 5 éves veri így magát, ha nem ő győz.
nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne vedd magadra. Javíts ki, ha tévedek, de ez a lány valószínűleg MINDEN MÁSBAN sikertelen vagy legalábbis annak érzi magát veletek szemben, ez az egy, amiben jó, ezért fontos neki. Vagy normálisan megmondod neki, hogy gratulálsz, amiért ilyen ügyes játékos, de a sulis csapat versenyeket ne vegye ennyire komolyan, mert idegesítő, vagy picit erélyesebben helyre teszed.
nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ha ez a lány tényleg ilyen akkor nem érdemes magadra venni.

Magamat ismerve már beszóltam volna neki hogy a frusztrációját ne rajtam vezesse le, ez csak játék (vagy vmi ilyesmit mondtam volna).

Tetszik az #1-es válasza, hordhatnél magadnál egy kulacsot.😂

Kitartást!

Szintén 10.-es lány

nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Figyu csak. Ez az Ő baja. Nem a tiéd. Toporzekoljon és idegeskedjen ő. Te csak mondd meg neki, hogy nem vérre megy, nyugodj már le! "
nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát valójában én azon sértődöm meg, ha rámordít vagy vágja a pofákat, ha elrontok valamit a játékban, mert így szarnak érzem magam, és a többiek előtt is szégyellem magam.


Viszont az a furcsa, hogy ugye abban a csapatban, amelyikben voltam ma, a flúgos csaj legjobb barátnője, (akivel sokszor úgy beszél, mint egy kutyával, de ebbe most ne menjünk bele) 2 fiú haverja, az egyik legjobb barátnőm és én voltunk, és amikor a barátnőm véletlenül úgy szervált, hogy kiment a labda a vonalon kívül, tehát érvénytelen volt, arra csak annyit mondott, hogy "nem baaj 😊", bezzeg a legjobb barátnőjével, az egyik fiúval és velem mindjárt elkezdett kiabálni.


Úgyhogy lehet, hogy nem is azokat cseszi le, akik nem túl ügyesek, hanem azokat, akiket szimplán nem kedvel?

nov. 22. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Szörnyű traumái lehetnek. De neked azzal nincs dolgod.
nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kívülre*
nov. 22. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb emberrel is összekerülhetsz még az életben... 🤷🏼‍♀️
nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Ne érezd rosszul magad, ha rád ordít, mivel nincs joga hozzá. Neki kéne rosszul éreznie magát.


Ha hisztizik, akkor képzeld el ahogy a wc-n ül és erőlködik. Általában röhejessé válnak az emberek ilyenkor.

nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Röhögd ki mindig mikor kiakad😂😂
nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!