Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nem tudok...

Normális, hogy nem tudok leszokni arról, hogy meleg levegőt fújok magamra?

Figyelt kérdés

Rendszeresen fujatom magam, napi többször, mert jól esik.

Reggel fürdőben kapcsolom a hősugárzót, hajszárítás után is átmegyek az egész testemen pár percig a meleg levegővel.

Ha itthon vagyok, nap közben is melegítgetem a lábam, vagy esténként, főleg télen, kitárom a hálóban az ajtót, hogy jöjjön be friss hideg levegő, közben képes vagyok 1-2 órán át is fújni a meleget a takaró alá.


Ezt évek óta csinálom, mert jól esik, a villanyszámlán meg havi 5-10 ezer ft látszódik meg max emiatt, de nekem megér ennyit.


Az egyetlen gond, hogy az orrom nagyon kiszárad tőle, gyakran sebes is, gondolom a port is kavarja a szobában.


Van más is, aki csinál hasonlót?


2023. jan. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Jééézusom XD
2023. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy valami szervi bajod van?

Érszűkület esetleg..?

2023. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
De akkor meleg vagy vagy nem?
2023. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orrodra valami hidratáló kenőcsöt kéne akkor használni, ha már ahhoz van eszed, hogy ennyire "HOT" legyél. xD
2023. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a probléma de annyit igen, hogy csak élénk a fantáziája:D. Letakart ventillatorral mar reg felgyujtotta volna a hazat kulonben.
2023. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális lenne akkor nem merülne fel benned a kérdés, hogy normális-e.

Én is jobban szeretem a meleget, de én amúgy is fázós vagyok.

De az, hogy szellőztetés közben megy a meleg pazarlás. Akkor inkább szellőztess ki és utána melegíts be 25-28 fokra.

2023. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne fújd az arcodra, orrodra.

Öltözz fel melegebben.

Az meg számomra totál nonszensz, hogy engeded be a hideget és közben melegíted magad.

2023. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szokj rá hogy csak a takaró alá fújod, és csak elalváshoz


Hordj mindig zoknit, nekem is fázós a lábam, a felsôtestem meg izzadna olyan melegben, ahol a lábam már épp nem fázik.


Ezért inkább 19-20 fokot tartok a lakásban és vastag zokniban és bôrcipôben vagyok egész nap.

2023. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!