Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet bárkinek bármi baja...

Lehet bárkinek bármi baja abból, ha egy tanár megengedi egy diáknak, hogy megtartdon egy órát?

Figyelt kérdés

Természetesen a diák meg is tartaj azt az órát.



Baj alatt azt értem, hogy kirúgás, fegyelmi, stb.



nov. 24. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tanár is bent van az órán, akkor mondhatja, hogy ez egy feladat volt, úgyhogy semmi következménye nem lehet. Ha ő nincs bent az órán, esetleg.


De én hallottam már olyan, hogy egy negyedikes lány "korrepetálta" az elsős felzárkóztató csoportot, mert a tanító néninek akkor kellett ebédeltetnie, és nem tudták megoldani, hogy más bemenjen bárhova is. Az igazgató szemet hunyt felette. Ha valaki szólt volna érte, eltusolják.

nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen órára fel kell készülni. Miért kapna fegyelmit. Jól csinálja a tanár.
nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a diák úgy tart órát, hogy közben a tanár lelép valahová, az gáz. Nálunk a gimiben volt olyan, hogy lehetett jelentkezni, ha matekból szerettünk volna órát tartani. Olyankor a tanár beült egy padba, és végighallgatta az előadást. Ha kellett, közbeszólt vagy korrigálta az előadó diákot. És mindíg egy ötöst adott az óráért. Ilyen esetben miért járna kirúgás?
nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk féléven át az egyik oszitárs tanította a matekot.

Tanár az év harmadik hetében tp terhesség miatt, és utána mindenféle random tanárok jöttek be, akiknek fingjuk nem volt a matekról, úgyhogy a srác, aki meg penge volt, leadta az anyagot (a könyv tematikája alapján).


Egyszerre volt szánalmas, amiért neki kell, és mókás is.

nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy megtartja?

Nekünk volt olyan tantárgyunk, ahol év elején mindenkinek kellett választani egy témát, és abból ő tartott órát a többieknek. De nyilván ott volt a tanár is, és utána közös meg is beszéltünk mindent.

nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Természetesen ott lesz a tanár
nov. 24. 12:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem, mi a problémád. Az órát a tanár tartja, és az egyik gyereknek azon az órán azt a feladatot adta, hogy vezényelje le az óra mozzanatait. A tanár pedig figyelemmel követi, és szükség esetén beavatkozik.
nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban ezt fordított órának hívtuk, és év végén voltak ilyenek iskolanap, sportnapok idején, amikor lazább időszak volt. Mi szerettük, vártuk. Nem volt baja belőle senkinek.
nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként válaszolok. Többször szoktam kiselőadást tartatni a diákjaimmal. Egy tanórán kb 3-at. Mondhatni ők tartják meg az óráját. Soha nem volt ebből bajom pedig dolgoztam egyházi és állami gimnáziumban is.
nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!