Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kirúghatnak, ha beszólok a...

Kirúghatnak, ha beszólok a tanárnak?

Figyelt kérdés

El szeretném mondani, hogy nem azért szólnék be neki, mert ehhez van kedvem, vagy mert bunkó, neveletlen paraszt lennék.

Ez a tanár konkrétan a semmiért utál, beszólogat, megaláz a többiek előtt. És ami a legjobban felidegesített és lealacsonyította a szememben ezt az "embert" az az, hogy hazugnak nevezett, mikor volt egy feladat, amire azt hitte, hogy túl hülye vagyok megcsinálni nekem mégis sikerült és akkor jött, hogy biztos hazudok és másoltam valakiről. És ez még nem is minden, amit tett az elmúlt pár hónapban.

Szóval ha mégegyszer beszól valamit vagy történik valami és én idegességemben visszaszólok akkor kirúghatnak érte?



nov. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem beszólni kell, hanem megvédeni magad. Ha visszaélnek a hatalommal vagy hátrányos helyzetbe hoznak igazságtalanul, lehet jelezni az igazgatónak az esetet. Ott vannak a szemtanúk is, akik igazolni tudják. Egy anyázástól még nem oldódik meg semmi, viszont te kerülsz bajba érte.
nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az elsővel de ilyenkor mindig nagy kérdés, hogy mi van a háttérben. Mivel vívtad ki magadnak ezt.


A másik cselekedeteit könnyen felszokták sorolni az ilyen esetekben de az önkritikára már nem marad energia.


Pedig az lehet segítene felismerni a probléma okát és akkor már könnyebb lenne megbeszélni, tiszta lappal indulni.

nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom, de ha a tojást a kőhöz vágod, mi törik össze?

Az igazgatónak megérhet egy szót kondjuk, de valszeg kiforgatná a tanár úgyis a tanáriban.

nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

"A másik cselekedeteit könnyen felszokták sorolni az ilyen esetekben de az önkritikára már nem marad energia." Hát épp ez az. Fogalmam sincs, hogy mit tettem. Nem nagyon szoktam jelentkezni, még akkor se ha tudom a választ, nehogy rosszat mondjam, nem voltam sose tiszteletlen se ezzel a tanárral, se mással, nem beszélek órán, amivel hátráltatnám az óra menetét. Szóval pontosan ezért nem tudom, hogy miért ilyen velem a tanár, de megkérdezni meg nem tudom hogy kéne anélkül, hogy megalázzon vagy beszóljon valamit.

nov. 25. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát én simán visszaszóltam a tanárnak amelyik olyan volt. Illetve csak egy volt olyan de annyira felidegesített amiért ordítozott velem, hogy angol nyelvvizsga előtt 1 hónappal nem érdekel a németje, hogy elmondtam neki mit gondolok a szívemből.


Nem történt semmi csak behívatta anyámat de én elmondtam ott is az álláspontomat. Anyám is mondta otthon, hogy ne foglalkozzak vele mert ő a hülye és büszke rám, hogy így megmondtam neki.


Utána le is vette rólam a kezét, rájött hogy képtelen megtörni így egy kettessel mindig átrúgdosott. Pedig úgy mentem oda, hogy de jó tanulok egy másik nyelvet is de az első benyomásra annyira ellenszenves lett és úgy megutáltatta az egészet, hogy egy rémálom volt.

nov. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem egy k0rvaænyadat szólsz be abban az esetben nem
nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne Beszólj neki hanem inkább kérd meg óra végén hogy hogy beszéljetek pár percet és kérdezz rá nála hogy miért viselkedik így veled.abból nem hiszem hogy bármi baj lehet és még lehet a tanár is elgondolkozik hogy mit művel
nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem egy top 10es elit gimibe jársz akkor kb semmiért nem fognak kirúgni… vagy legalábbis csak akkor ha rengeteg rossz dolgot csinálsz sok ideig
jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!