Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Kirúghatnak azért...

Mit tegyek? Kirúghatnak azért mert megvédtem egy lányt?

Figyelt kérdés
Láttam hogy egy "fiú" egy lányt vadul fogdos (a lánynak sem volt túl kellemes) és amikor meg akart szólalni akkor a fiú nagyon erősen pofon vágta. Én odarohantam és ököllel pofon vágtam és tökön is rúgtam. Ezért kaphatok valamit?

2020. ápr. 18. 21:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez még márciusban történt.
2020. ápr. 18. 21:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinált a lány utána?
2020. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mellettem áll (azóta a barátnőm is), de az ofő szerint ez nem mentség.
2020. ápr. 18. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Igen.

Sőt, amit tettél, az önbíráskodás.

2020. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sajnos kirúghatnak érte, de te is büszke lehetsz magadra, a szüleid is büszkék lehetnek rád, és én is ezt tettem volna a helyedben. Ha esetleg arra kerül a sor hogy meghallgatnak téged is, akkor ismerd el hogy nem így kellett volna (de, amúgy igenis így kellett) eljárnod, nagyon bánod, és kérj bocsánatot a sráctól. Az egészben az a legjobb, hogy még csak komolyan sem kell gondolnod. Fel a fejjel, f@$za gyerek voltál!
2020. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És azt miért nem bűntetik meg aki szexuálisan bántalmazott??
2020. ápr. 18. 22:59
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
ha nem lett nagyobb sérülés nem hiszem h kirúgnának
2020. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy rúgnak ki, el ne hidd már.
2020. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Az a lágyékra irányuló rúgás nem kellett volna.Nagyon alattomos dolog volt.Olyant csak végső esetben.
2020. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem rúgnak miatta, viszont komoly bajba kerülhetsz. (bár ha eddig nem volt belőle semmi, ezután se lesz)


Én anno gimiben egy teljesen szimulált "verekedés" közben (tudom, nem voltunk normálisak :D) véletlenül olyat lekevertem az egyik osztálytársamnak, hogy azzal a lendülettel, hogy neki csapódott az ajtónak, kiszakította azt. Végül az ügy bírósági eljárás keretében folytatódott, de szerencsére nem rúgtak ki. Az anyagi kárt térítettem, a srác pedig szerencsére nem szenvedett 8 napon túl gyógyuló sérülést (akkor ülhettem volna)

Vigyázni kell ezzel nagyon. Mi nem akartunk verekedni, csak ijesztgettük egymást határozott karlendítésekkel. Sajnos én elvétettem és máris meg lett belőle a baj :(

Nagyon rendes volt tőled, hogy segítettél a lányon, de legközelebb próbáld higgadtabban kezelni a konfliktust. Pl egy erős pofon és egy alapos fenyítés bőven megteszi.

2020. ápr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!