Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki fognak csapni engem a...

Ki fognak csapni engem a kollégiumbol? vagy hogyan tudhatom az igazságot ? (ami valojában történt)

Figyelt kérdés

Lényegében koléggista vagyok. Meg csalt a partnerem . és nagyon rosszul kezeltem mert ittam. Ami tudom baromság stb.. (Ne kövezzetek meg)


Storry: Lényegében szilencumon voltam amikor meg kaptam azt hogy ő mással volt, nagyon rosszul ért egyböl fel siettem a szzobába , hogy ne mások elött kapjon el a sirás. A szobatársam fent volt beszélt hozzám de nem mondtam neki semmit mert mást nem akkartam csak sirni és aludni. Kiment a szobábol aki vissza tért egy kis uveggel amiben vodtka volt amit fogyasztotam nem volt bennem kaja ezért meg ütütt nagyon hamar. Aztán feljött az a csaj aki örülten belém volt zugva ma már nem tudom hogyan érez de leszarom nem is érdekel.. le mentunk egy közeli játsszo térhez, és ott még vitáztam a lányal mert azt mondta nekem hogy meg érdemlem stb.. és mondtam hogy most félre megyek mert hiv a párom akivel szeretném meg beszélni a dolgokat. rajtam kivul még ott volt az a lány , a szoba társam , és annak a párja. félre mentem telefonálni tudtam beszélni és járni is. Egy fél óra mulva oda jött a csaj meg kérdezni hogy mennyi az idö megmutatam neki a telefonom képernyöjét és aztán ki kapta a telefont a kezemböl és azt momdta a páromal beszélek ? erre a párom le tete a telefont feláltam hozzá és számon kértem , hogy mit képzel magárol . aztán erre ő ezt mondta miért ? én meg játszottam az érzésével, ilyen nem történt jelzem mert elmondtam hogy hüséges vagyok jeleztem számára hogy NEM . Nem akkarok semmi ilyen kapcsolatot. aztán oda mentunk a körhitához szemtöl szemben áltunk mondta , hogy ne közelitsek felé , attol féltem , hogy el kapja a roham azaz ( pánimkrohamos a csaj) aztán meg akartam ölelni , hogy nyugodjon meg . meg lököt és vissza löktem hirtelen és eleset . fel segitettem mondtam neki hogy nagyon sajnálom. Azt mondta megy a kollégiumba hogy be köp. a jegyzö könyvben nem azt irta le ami valojában történt hanem teljesen mást hogy én löktem eslönek , és hogy rugdostam a fölfön . emlékszem rá! nem rugdostam a földön. Jegyző könyvben a szoba társam azt irta le hogy én löktem . de kérdeztem hogy mit láttak azt mondák hogy azt nem látták hogy ő lökköt mert nem oda figyeltek. csak azt láták hogy én löktem meg.. a jegyzö könyv be meg , az van irva hogy én löktem . nem azon van a hangsuly hogy ittam . ha nem hogy résszegen megvertem egy embert . 3an adtak le hamis és valóságtol el térö storryt . és en ki tartok az igazam mellet. mit kénne tennem ? mert ugy érzem senki nem hisz nekem mert részeg voltam . de fel tudtam menni és jönni a lépcsön három szoris meg fujtam a szondát 0 át mutatot simán le tagadhatam vplna de nem tettem mellözetek a trágbeszétöl plizzz..


dec. 1. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miféle kollégium az, amibe téged felvettek?!
dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs siettem és nem volt nállam a helyirási könyvem
dec. 1. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Fel se vettek.
dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Most próbáld meg ezt mégegyszer, magyarul is leírni. Mordori nyelven nem sokam értünk.
dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon élsz?
dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
esetleg próbáld meg egy másik fórumon románul vagy szlovákul, hátha az állampolgárságod nyelvén menni fog (nincsenek illúzióim, valószínűleg mégennyire sem)
dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ittál, és hárman mondják, hogy fellökted az illetőt, akkor valószínű, hogy fellökted. Illetve ezt te sem tagadod, csak azt mondod, hogy ő lökött meg először, de ez nem jogosít fel arra, hogy úgy fellökd, hogy elessen. Mivel volt benned alkohol, ködösen emlékszel arra, hogy mi történt, de a (valóban nehezen értelmezhető) írásodból is kitűnik, hogy hullámoztak benned az indulatok.


Nem ismerjük a kollégium szabályait, nem tudjuk, hogy kicsapnak-e. De javaslom, hogy kerüld az alkohol fogyasztását a jövőben, mert valószínűleg olyan viselkedést hoz elő nálad, ami józanul nem jellemző.

dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami, hivatkozhatsz arra, hogy a szobatársad hozta az alkoholt, meg hogy nyilván ők sem voltak józanok, mikor az egész történt.
dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek, aki a kérdező helyesírását kéri számon: voltam hasonló kollégimu szituációkban, és nem csak a szakiskolás társaim írnak ezen a szinvonalon, de még a konkrét főnököm is. Én egyetemet végeztem.

Kérdező, légy őszinte a nevelőiddel, mondd el, hogy be akarnak mocskolni.

dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!