Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább amit egy...

Mi volt a legdurvább amit egy egyetemi kollégiumban láttatok/tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen kolis élményei vannak?

2022. dec. 8. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy részegségében elájult lányt találtam a férfi WC-ben. Kivonszoltam, nem éltem vissza helyzettel.
2022. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem a WC-be és ilyen ropogó hangot hallottam, hát kiderült, hogy ott fúrták ki egy tűvel egy srác fülét, hogy hordhasson fülbevalót.
2022. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer benyitottam tévedésbol egy másik szobába egy emelettel lejjebb, és basszus, azok ott bent épp tanultak!
2022. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
:)
2022. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
94%
Valami buli volt aznap és arra mentem haza reggel a munkából, hogy a folyosón az egyik csaj tök pucéran térdel, a fejével egy vödörben és 2 másik csaj fotózza. Ugyanez a csaj gyakran flangált részegen egy szál tangában ilyen alkalmakkor. Egyszer olyan is volt, hogy szintén hazaértem melóból reggel és mentem a vécére, az egyik fülkéből pedig horkolást hallottam és kiderült, hogy akkor is ez a csaj aludt tök pucéran a budin.
2022. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
3-as együtt érzek veled! Gondolom, azért erre még te sem számítottál!
2022. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát gondolatod hogy ledobbentem... Akkor az egyszer láttam csak olyat!!! 😲😂
2022. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Rendőri sokkolóval sokkolt egy társaság, először egymást addig amíg mozogni is alig tudtak, majd a folyosón arra járókat.

Többször úszott a lift borban, ahol még úszógumit is raktak be és pancsoltak így tönkretéve a liftet.

Volt egy egész emelet, ahol nagy mennyiségű füvet termesztettek (6. emelet).

A buli emeleten (5. emelet) 0-24 hangos zene és buli ment, voltak akik 0-24 részegen éltek. Élhetetlen emelet volt és pont ott kellett laknom... Éjszaka füldugó kötelező volt konkrétan.

Sok cuccot loptak be, választási plakátok, bevásárlókocsi, mocskos autógumik amik ott bűzölögtek a folyosón...

Éjjel 3-kor álltak neki a szobánkban Capuerázni. Vagy az egyik szobatársunk (3-an voltunk egy iszonyat kicsi szobában) behozta a csaját aludni minden este hónapokon át és van hogy szexeltek miközben mi aludni próbáltunk. Nagy orgazmusokra keltem éjjelente füldugó mellett is...

Igen, ez egyetemi kollégium az ország legrosszabb egyetemén.

2022. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
100%
8. Nálunk a 4. volt a füves szint, Halálsornak hívtuk :D Azon az 1 ablakon volt rács a folyosó végén, hogy valamelyik ki ne essen betépve. A füvet meg a folyosón termesztették virágládákban, engem kértek meg, hogy lopjak az egyetemről ilyen infúziós cuccot, hogy csöpögtetni tudják a vizet a palántáknak.
2022. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is virágládákban, de iszonyat nagy mennyiségben 9-es :D
2022. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!