Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz ha szó nélkül használom...

Az gáz ha szó nélkül használom a szobatársam cuccait? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Igazából csak a vízforralóját, hétvégén, ha nincs bent senki a szobában rajtam kívül. De csak vizet forralok benne (ezt azért hangsúlyozom, mert a közös konyhán lévő vízforralóban már láttam virslit, meg zacsis levest is). Meg nem hagyom ott retkesen, pont olyan tisztán hagyom, és pont ugyanott az asztalán, ahol hagyta.

Beköltözéskor azt mondta, hogy nyugodtan használhatjuk, csak kicsit rosszul érzem magam amiatt, hogy nem kérdezem meg, és nem is szólok róla utólag sem, hogy használtam.


dec. 5. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta hogy hasznald nyugodtan akkor használd. Nincs ezzel baj.
dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a szobatársad én is mondtam volna, hogy használd nyugodtan de ha ne adj isten még ha nem is említettem volna meg akkor sem zavarna, hogy ha használnád anélkül, hogy szólnál róla.


Eltisztítottad meg visszatetted a helyére és ez pont elegendő, ennél nem kell több.

dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így, hogy mondta, használd nyugodtan.
dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólt, hogy használhatod, akkor biztosan nem zavarja. Azért legközelebb említsd meg neki, hogy is szoktad használni. Ha amikor ott van, sose szoktad használni, lehet, hogy abban a hitben van, hogy csak ô használja. Függetlenül attól, hogy megengedte, az emberek szeretik tudni, ha a cuccaik tényleg használatban vannak.
dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta használhatod és le is takarítod akkor nincs ezzel probléma.
dec. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a helyzetben voltam. Szobatársam használt pár cuccot amíg nem voltam bent. Mondtam, hogy használja, ő használta. Nem éreztem volna szükségesnek hogy minden alkalomra tanácskozásra gyűljünk össze vagy valami, hogy használhatja-e amire mondtam, hogy használja. Mindent ami esetleg kellett neki tudta, hogy nálam hol van. Volt ami a szekrényemben, ha úgy volt benyúlt oda is. Engem nem érdekelt, amire mondtam neki, hogy használja, akkor azt használhatja. Úgy gondolom voltunk mi annyira jóban. Pl te sem hiszem hogy elvárnád, hogy mikor nem vagy bent naponta, minden alkalommal írjon rád, hogy ezt vagy azt használhatja-e?? Vagy akkor automatikusan használja a kintit??
dec. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha engedélyt adott rá, akkor nem.

Mi ugyanezt beszéltük meg a lakótársammal, mikor összeköltöztünk, ő hozott egy vízforralót meg egy szendvicssütőt, én egy kenyérpirítót, kávéfőzőt meg egy airfryert, ezeket bárki bármikor használhatja. Nekem három tárgy van az étkészletemben, amire háklis vagyok, ha bárki más használja (villa, kanál, az egyszemélyes edény, amit mamától kaptam mikor először költöztem külön), egyszer mondta a haverja, hogy amíg nem voltam itthon, ők ketten betütükéztek, és másnap reggel ő ki akarta venni az utolsó tiszta villát a fiókból, és a lakótársam rászólt, hogy azt nem használhatja, inkább elmos neki egyet az előző este felhalmozott mosatlanból.

A lakótársamnak van egy nagyon kedves kése, meg a bögréit nem érintheti más szája. Soha nem nyúltam hozzájuk. Minden csak megbeszélés kérdése.

dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ultragáz.
dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!