Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért olyan nagy kérés a...

Miért olyan nagy kérés a szobatársaim felé, hogy a hűtőben lévő BONTATLAN cuccaimat ne nyissák ki szó nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fogják fel. És nem azzal van a baj, hogy beleesznek a kajámba, mert tényleg nem, nagyon szívesen megosztom bárkivel, és ez kölcsönösen működik. De azért ennek van egy határa. Én az elején mondtam, hogy ami nincs felbontva, azt ne kezdjék már meg kérdés nélkül, mondván, hogy úgyis igent mondok, ha majd visszaérek. Erre mi történik a héten? Az egyik hétfőn felbontja a májkrémem, ami ilyen félkilós... Mondom, oké, nem baj, elfogy a héten. Erre bmeg a másik ma meg a tejemet bontja fel... És baszki utólag szól róla... Én nem szeretném leordítani, elküldeni a halál faszára, de baszki, várhatott volna fél órát, amíg visszaérek. És nem tudok megcsinálni hét elején egy nagy bevásárlást, mert valaki kérdés nélkül belemászik a kajámba, én meg hiaba csinálnám azt, hogy eszem az egyiket először, a másikat meg majd utána, esetleg majd kövihéteb, mert elállna, ha nem lenne felbontva az a szájbatekert doboz... Nem lehet, bmeg, mert nem tud várni fél órát, hogy megkérdezze, mert olyan kbaszott sürgős a bontatlan cuccaimba beleenni.

Saját hűtőt nem vihetek be, hogy abba zárjam, kis zárható dobozra nincs hely.


Most komolyan én kérek túl sokat? Mi a megoldás?


2022. jan. 12. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én valószínűleg ha nem értették meg volna amit mondok meg vertem már volna őket. Amúgy szerintem okés hogy valakikkel együtt él az ember, de a minimum hogy megkérdezik "kié ez?" "lehet belőle enni"? Nem is értem ez a minimum szint, jólvan gimibe elmegy ez a f..ág de m1.
2022. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Tök igazad van de ezzel nem fogsz tudni mit csinálni mert úgy látszik eleve ilyen kretének. Gondolom koliban laksz, szóval más megoldás nincs mint hogy eltűröd.
2022. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát márpedig el kell őket küldeni a halál f..szára ha ilyenek.
2022. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hashajtó cseppek.


Bevált! >:)

2022. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy gimi, meg ilyenek, de basszus, 19 évesek vagyunk... :D

Konolyan, ha nem a hozzám legközelebb álló barátaimról lenne szó, már mondtam volna csúnyákat....

Csak így, hogy ők is megosztják velem a dolgaikat, akár szó nélkül, és nehéz megbeszélni, mert úgy vannak vele, hogy őket nem zavarná, ha én szó nélkül kezdenék meg valamit, ami az övék...

Ennyi miatt meg nyilván nem váltok szobatársakat, mert eddig az öt év alatt ez a legjobb felállás.

2022. jan. 12. 17:56
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 nem jó, ahhoz fel kell bontani... És én azt szeretném, hogy a bontatlan cuccaimhoz ne nyúlkáljanak szó nélkül. Na meg nem szeretnék ezért többet költeni... :D
2022. jan. 12. 17:57
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Megbeszélés ahol mindketten ott vannak: "rendkívül rosszul esett hogy ezt csináltátok, mondtam hogy ne bontsátok fel, én se bontom fel a tieteket, kérlek ezt tartsátok be."
2022. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

6.-ra.


[link]


Csak egy tűszúrás a csomagoláson.

2022. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De pedig le kell ordítani őket, sőt, akár egy-két maflást is lezavarhatsz nekik, ha nem értenek a szóból.

Vagy a másik verzió:

"Most akkor vettél magadnak egy liter tejet, 300 ft, please."

2022. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nincs hely kis zárható dobozra? Gondolom, van egy polcod, oda azért befér ez-az, szerintem egy doboz is. Ez a megoldás, ha olyan primitívek, hogy nem értik, ha megkéred őket valamire.
2022. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!