Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedhet így velem a...

Miért viselkedhet így velem a tanárom?

Figyelt kérdés

Párszor ha felszólít órán mindig jó megoldást mondok ennek ellenere allandoan belem kot. Például tegnap egy feladatra mondtam a valaszt ami az volt hogy nincs osszeg, erre idegesen rám szólt hogy az összeg 0. De valahogy ez nekem inkább felesleges kotekedesnek tűnik nem segítségnek. Állandóan ilyen kis jelentektelen dolgokba köt bele és azt látom hogy csak velem ilyen.

Egyszer volt amit tényleg nem tudtam, emiatt pedig olyan nagy ügyet csinált hogy már nekem kellemetlen volt. A többi osztalytarsamat is néha szidja kicsit de olyan látványosan eddig csak engem szidott.


A többiekkel általában sokat viccelődik és beszélget én pedig nem vagyok egy beszédes típus,eleg csendes vagyok de én is mosolygok, tehát nem is arról lehet szó hogy latna rajtam valamit.

Valahogy velem sokkal szigorúbb a többiekkel pedig kedvesebb hangnemben beszél.


Nem ertem mi baja lehet. Nem szoktam ugy felszolalni oran de ha felszólít tudom a választ, előre oldom meg mindig a feladatokat, nem beszélgetek senkivel sem nem zavarom egyáltalán az órát.

Vannak egy csomóan akik nagyon le vannak maradva,sokszor késnek és allandoan beszelgetnek is, de velük mégis sokkal kedvesebb és nem is piszkálja úgy őket.

Akikkel erről beszéltem azt mondták lehet irigy rám. Mi 20 évesek vagyunk a tanár pedig egy harmincas éveiben lévő nő.



dec. 13. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Hát az hogy nincs összeg, vagy hogy az öszeg 0 az nagyon nem mindegy, egyáltalán nem apróság. Tehát ha ebből indilok ki akkor azt mondanám hogy idegesíted a hülye válaszaiddal. Persze nem akarok ez alapján az egy példa alapján ítélni, szóval mo dhatnál még pár dolgot.
dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!