Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedhet igy velem...

Miért viselkedhet igy velem pár osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az osztályban, aki attól a pillanattól fogva gyűlölt, hogy először meglátott. Semmi bántó dolgot nem mondtam neki, meg semmi ilyesmi, igazából nem is beszéltünk, mert ő másokkal barátkozik az osztályban, mint én. De ő folyton bunkó dolgokat mondott, meg hülyeségeket terjesztett rólam...9.-ben azzal csúfolódott, hogy jóba lettem egy másik fiúval az osztályból, mert ugyanarra lakunk és csomószor egy busszal mentünk haza és közben beszélgettünk, meg párszor az iskolában is egymáshoz szóltunk. És ebből rögtön azt a következtetést vonta le, hogy szerelmes vagyok a fiúba és nekem is meg neki is beszólogatott emiatt..És ez az eset után a többiek is kerülni kezdtek..A helyzet azóta amúgy csak súlyosbodott, ez a szerelmes téma pár hét alatt lecsengett, de azóta folyamatosan b4sztat valamivel, már az is elég neki, hogy beszólogasson, hogy ránézek. Ha véletlenül rátéved a tekintetem, már képes átordibálni a terem egyik végéből a másikba, hogy felizgultam-e rá, meg ilyesmik..Meg az egész osztály előtt olyanokat mond rám, hogy undoritó vagyok, hányingere van tőlem, szebbet szar nálam, stb.

És ennek a gyereknek van egy lány barátja is, aki szintén az osztályba jár és ő is ugyanigy bunkózik velem...Pl. amikor dogát irunk, mindig jelentkezik, hogy ő hadd ossza már ki a lapot és ha talál egy gyűröttet vagy szakadtat, azt félrerakja és direkt azt adja nekem. Meg ugyanarra a faktra járok, mint ő és volt, hogy hiányoztam egy hetet a suliból és el akartam kérni egy osztálytársamtól a faktos füzetét, hogy lemásoljam, amit kell belőle, erre ez a csaj a fülem hallatára mondta neki, hogy nehogy ideadja már, most fogunk irni a legközelebbi fakton és nem akarja, hogy nekem 5-ös legyen.

Egyébként ez a csaj szerintem irigy rám, mert ő állandóan nyalizik a faktos tanárnak, mégis 3-asra áll belőle, én meg jobb tanuló vagyok és 5-ös vagyok ebből a tantárgyból. És fakton is, mikor ki kell osztani valami dogát, mindig ő osztja ki és amikor látja, hogy nekem 5-ös lett megint, ilyen hót flegmán odab4ssza elém az asztalra, meg van, hogy fel is horkant mellé egyet. És egyszer kaptam egy 4-est, neki meg 1 vagy 2 ponttal jobb lett és megadta rá a tanár az 5-öst, erre az egész csoport előtt elkezdte ordibálni, hogy hahha, jobb dogát irt, mint én..

És eléggé bánt, hogy én soha nem ártottam senkinek, mégis ezt csinálják velem...A többiek is rühellnek, pedig semmit nem tudnak rólam, csak azt, amit ez a két ember összehazudozik nekik rólam..És már rendesen gyomoridegem van, amikor reggel be kell mennem, mert ha köszönök, sosem köszönnek vissza, ha meg nem, beszólogatnak, hogy jó bunkó vagyok, hogy bemegyek és nem is köszönök..Meg amikor feleltetnek valamelyik órán, direkt röhögnek rajtam. Ha hiányzok és el szeretném kérni valakitől a jegyzeteit, nem akarják ideadni, de ha házit kell irni valamiből, rögtön rohannak hozzám, hogy le akarják másolni és volt, hogy nem engedtem, erre leordibálták a fejemet, hogy csodálkozok, hogy mindenki utál, amikor ilyen bunkó vagyok, hogy a házimat se birom odaadni..

Nem értem, hogy jutottam idáig, miért jó egyes embereknek az, hogy minden ok nélkül beszólogatnak egy olyan embernek, akinek soha egy rosz szava nem volt hozzájuk? Nem tudom, hogy birom ki ezt a pár hónapot..

18L


2017. jan. 30. 22:30
 1/5 anonim válasza:
100%

Kitartás!

Ha kibírtál 3,5évet akkor ez a pár hónap már gyerekjáték lesz.

Sajnos vannak született bunkók. :/

Emelem a kalapom előtted, hogy eddig elviselted ezeket az idiótákat.

2017. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"És ebből rögtön azt a következtetést vonta le, hogy szerelmes vagyok a fiúba és nekem is meg neki is beszólogatott emiatt..És ez az eset után a többiek is kerülni kezdtek.."


Vegyük, hogy szerelmes vagy belé. Na és? Szerelmes vagy 18 évesen egy fiúba, és ezért kerülnek téged? Miért, a többi csaj még nem volt szerelmes, vagy mi?

2017. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem pont amiatt kerültek szerintem, mert azt hitték, szerelmes vagyok a fiúba, hanem mert a szóban forgó gyerek olyanokat mondott, hogy sajnálja a fiút, hogy ilyen ocsmány csajjal van, mint én..Meg az egész osztály előtt arról kérdezgetett, elvette-e már a szüzességemet..És a többiek kiröhögtek emiatt és páran ugyanilyeneket kezdtek beszólogatni. Én meg nem igazán mertem visszaszólni nekik, mert ha normálisan reagáltam is valamit a gyereknek, olyanokat válaszolt, hogy "Te nekem mit pofázol, nézzél már tükörbe, hogy nézel ki" és a többiek is mellé álltak.
2017. jan. 31. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Élvezik hogy bánthatnak, és szórakozhatnak rajtad, mert ettől ők többnek érzik magukat, erősebbnek. Nézd meg hogy mitől érzik magukat kellemetlenül, mi az amire érzékenyek, és támad azzal őket. Bántsd őket te is! Ja és az ilyen beszólásokra ne adjál hogy "csodálkozok, hogy mindenki utál, amikor ilyen bunkó vagyok, hogy a házimat se birom odaadni.. " az ilyesmivel csak manipulálnak érzelmileg. Nem tudom mennyire vagy jó tanuló, meg okos, de az ilyesmiket felhasználhatod ellenük, én mondanám nekik hogy annyira ostobák vagytok hogy még egy házit sem tudtok megcsinálni, meg hogy ahogy elnézem a ti családotokban örökletes az alacsony IQ. Persze ezt úgy kell mondani nekik hogy látszódjon rajtad hogy le is nézed őket, nem többek holmi rovaroknál a szemedben. Barátokkal hogy állsz? Nincs senki akivel együtt vissza vághatnátok? Az is lehet hogy ezek rossz tanácsok, amiket adtam, és csak rosszabbodik a helyzet, neked kell eldönteni hogy mit fogsz tenni, "csendben" is eltöltheted ezt a pár hónapot.
2017. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha beszólnak valamit, jó hangosan a pofájukba kell röhögni. Tudod, az a jó mélyről jövő röhögés kell. Meg mosolyogj sokat, akármilyen rossz kedved is van miattuk. Ez bosszantani fogja őket, és a legjobb, hogy a mosolyoddal nem tudnak mit kezdeni. :) Emiatt nem köthetnek beléd. Ha meg mégis, akkor mosolyogj még jobban, és sétálj tovább. Az ilyeneknek nem lesznek igaz barátaik ha kikerülnek a középsuliból.. Azt azért nem hiszem, hogy az a korosztály eltűri majd, amit csinálnak. Lesz olyan, akitől majd visszakapják ezt. Semmi nem marad büntetlenül. Te csak koncentrálj arra, hogy továbbra is ilyen jó tanuló legyél. Remélem azért tudtam segíteni, kitartást!!!
2017. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!