Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viselkedhet így velem?

Hogy viselkedhet így velem?

Figyelt kérdés

A volt legjobb barátnőmről van szó, tavaly "összevesztünk", mert ő kibeszélt, pletykált rólam, én ezek után nem akartam beszélni vele, és ő sértődött meg, holott nekem lett volna arra okom. De ezt a részét hagyjuk is a dolognak, itt nem ezen van a hangsúly.

Annak ellenére, hogy már nem vagyunk jóba, én soha nem beszéltem ki, se akkor, se azóta. De ő engem igen. A történet még tavalyra nyúlik vissza, mikor is az osztályból, iskolából több fiú is irkált, flörtölt velem. Egyébként ő ezt sérelmezte is, hogy persze, én mennyi fiúnak tetszem, ő miért nem tetszik egynek sem? Az egyik fiú olyasmit írt, hogy mivel épp a tananyagba vág, és a moziba vetítenek egy filmet az adott személyről, lenne-e kedvem megnézni vele. Neki meséltem is erről, illetve képernyőfotót is küldtem, ő jókat nevetett ezen. Most már tudom, hogy hiba volt neki beszélni erről, de ki gondolta, hogy ez fog történni, akkor még nagyon jóba voltunk. Több lányt is az osztályból ellenem fordított, kiadta nekik "parancsba", hogy az adott néven szólítsanak, random óra közepén bekiabálják, és ezen nevet az egész osztály. Borzasztóan rossz érzés, mert akaratom ellenére történnek ezek a dolgok, sehogy nem tudom megállítani, folyamatosan pletykál, ellenem fordít mindenkit, újfent azt találta ki, hogy szifiliszes vagyok. Elsírtam bánatom anyukámnak, azt mondta, hogy az ilyen embereket a saját fegyverükkel lehet megszorongatni, de nem akarok lesüllyedni a szintjére, pedig én is meg tudnám tenni, hogy az igazgatónak is történeteket találok ki róla, illetve egy ütésből a falnak tudnám vágni, de meg akarom mutatni neki és az egész iskolának is, hogy én több vagyok nála.


Miért viselkedik így? Hogyan tudnám elérni, hogy leálljon ezzel a viselkedéssel, hogy az osztály ne nevessen rajtam? Gyomorgörccsel megyek minden nap iskolába.


2018. szept. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz vele, azokkal foglalkozz akik normálisak és éld túl.
2018. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem megvan neked is a magadhoz való eszed játszd azt amit ő.Másképp nem fog leállni. Ne engedd hogy erősebb legyen nálad. Ezzel nem sülyedsz le mert belül tudod mindez ahhoz kell hogy végül leálljon ezzel az ostoba viselkedésével. Ha nem foglalkozol vele az sem jobb mert addigra lelkileg tönkre fogsz menni. Addig fogja szívni a lelked amíg többet be sem fogsz járni a suliba. Szóval ajánlom légy okos és próbáld mégjobban azt csinálni amit ő elkezdett. Befogja fejezni meglátod. Szerinte te szifiliszes vagy. Te meg mond jó hangosan én meg azt hallottam az egyik szexpartneredtől akit szintén megfertőztél hogy gombás vagy. Számon fog majd kérni a héten az illető. Lehet fokozni ne add fel. Sajnos, szemet szemért fogat fogért világot élünk! lyen ez a világ! Nem tanítanám erre a gyermekem én sem de magától jön rá az ember így működnek helyeken a dolgok.
2018. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a barátnőd természete, csak most mutatkozott meg.Ha csak így akarja kicsikarni a figyelmet,tudasd vele, hogy ostoba húzás volt és kész vagy megbocsátani, ha ő is képes felnőni.

Különben szakíts meg vele minden kommunikációt.

2018. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem hasonló eset volt. :(

Nekem az volt a mázlim, hogy suliváltásnál volt, egyébként, ha még egy félévet kikellett volna bírnom, azt hiszem kiugrok az ablakon...


Hányadikosak vagytok?

2018. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, hogy ne foglalkozz vele, de hiszen a mindennapjaidat keseríti meg. Azon nem érdemes gondolkozni, hogy ő miért ilyen. Azon viszont igen, hogy te hogy érezheted újra jól magadat az osztályban. Mit lehetne tenni? Beszélni több lánnyal, barátokat keresni? Vagy iskolát váltani ha nagyon rossz a helyzet? Valamit tegyél, anyukádnak is mondd el folyamatosan ami történik, egy felnőtt legyen képben minimum és segítsen.
2018. okt. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!