Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Karácsonyi ajándék a tanáromna...

Karácsonyi ajándék a tanáromnak? Szerelmes vagyok belé:3

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen ajándékot vehetnék, nem akarok ilyen sablont - csoki/alkohol-de nyilván, egy szó szerinti szerelmes levelet sem szeretnék, mert az meg egyértelmű. Valami ötlet esetleg?

dec. 15. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb ha nem adsz semmit és el is felejted ezeket az érzéseket. Ne akarj már rosszat szegénynek.
dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Miért tennék neki rosszat?

Nagykorú vagyok, úgyhogy semmi megszólás nem érheti.

Igaz, felesége van.. De attól még, hogy adok neki egy ajándékot, az csak egy gesztus, mi baja lenne belőle..

dec. 15. 11:01
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Milyen tanár? A tantárggyal kapcsolatban valami ajándék?
dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Tanár-diák viszony esetén a nagykorúságot felülírja az alárendeltségi helyzet.

Az meg külön gusztustalan, hogy valakinek a családi életébe akarsz belebarmolni...

dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Te nem szerelmes vagy, hanem nagyon nem normális! Már megbocsáss, de nem lehet normális emberként tekinteni arra, aki olyan körülmények ismeretében, amelyek kizárják egy ilyen kapcsolat lehetőségét, következetesen azon munkálkodnak, hogy az önzésükkel tönkre tegyék mások élő kapcsolatait.

Tutira akarsz menni?

Küldj a feleségének el egyet az alig használt bugyijaid közül!

dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Úgy tesztek mintha ez egy egyoldalú dolog lenne...

Abból, hogy én érzek vmit a tanárom iránt, nem következik egyenesen az, hogy szétbarmoltam a házasságát.. Tudjátok, ahhoz, hogy ilyen meg történjen, nem elég az én vonzalmam, illetve az, hogy megajándékozom, ehhez az is kell, hogy ez az érzés viszonozva legyen, továbbmegyek, ki is legyen fejezve...

Nem értem, mit kell úgy tenni, mintha innentől kezdve, hogy én ezt érzem és teszem, a tanáromnak nem lenne saját döntési lehetősége, hogy mit lép, mit tesz......

dec. 15. 11:45
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Attól, hogy a tanárnak megvan a döntési lehetősége, még gusztustalan, amit csinálnál.

dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7es, miért gusztustalan megajándékozni az embert, akit szeretek?


8as, ez egy minősíthetetlen válasz, jelentettem.

dec. 15. 12:10
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Mert egyértelmű a szándékod.

Ami nem az önzetlen ajándékozás..

dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el, a legnagyobb ajándék az ha minél távolabb maradaz tőle. Egyrészt rohadt kellemetlen a hozzád hasonló szerelmesdit játszó lányokkal megbirkózni tanárként, másrészt te is jobban jársz ha elfelejted mert ez legjobb esetben megmarad egy plátói szerelemnek, ami iszonyat szar lesz számodra.
dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!