Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagálnátok, ha egy 16...

Hogyan reagálnátok, ha egy 16 éves osztálytársatokról kiderül, hogy örömlánynál járt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbálkozott a lányoknál, de semmi sem jött össze neki

Kort és nemet is írjatok



dec. 15. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Magánügy. Ha eddig azért baszogatták, hogy szűz gyerek, most azért fogják, hogy igazi nőt képtelen magának találni. Ezért nem kell ilyeneket más orrára kötni.
dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon sajnálnám hogy ennyire buta és kétségbeesett. A valódi nők szerintem ezzel még távolabb kerültek tőle. Titkolgathatja majd élete végéig aztán ha kiderül még az is lelép aki addig szerette...

Mellesleg egy szűrésre menjen el ha nem akar meglepődni.

dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sokat próbálkozott a lányoknál, de semmi sem jött össze neki"


16 éves koráig?

Ez egy vicc.

Ha mondjuk 26-28 évesen jut erre az elhatározásra, azt megérteném. 16 évesen ez nevetséges érv.

dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Igazából sajnálom, mert elég fura közegben lehet, ha 16 évesen már eljutott odáig, hogy “nagyon sokat próbálkozott lányoknál”, és már kétségbeesett…

Nálunk pár emberen kívül senki nem jutott el a szexig 16 évesen, SŐT a legtöbben 18-19 fölött CSÓKOLÓZTAK először, vagy minimum 16 felett. Persze voltak, akik cseszegettek másokat, de azok annyit is értek.

Na de annyira senki nem esett kétségbe, hogy örömlányhoz forduljon, PLÁNE 16 évesen.

Az ilyen “én már 16 évesen megb.sztam a fél világot” sztorik 99%-a akkora kamu, mint a ház - tehát általában azok, akik másokat piszkálnak, amiért még nem vesztették el a szüzességüket, valójában maguk is max. a kézfogásig jutottak el, csak a szájuk nagy. (Mennyi ilyet láttam…)

Tehát az ilyen emberek véleményére adni, és kétségbeesni, nem valami okos hozzáállásra vall.

dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ide fajult a világ. Mintha a szüzességtől mindenáron szabadulni kéne... Szomorú nagyon.

Mellesleg egy prostinál a két lökéstől elmenést nem sorolnám a szex kategóriába... szóval totál tapasztalatlan marad az ember és még szégyent is vesz a nyakába, nem kevés pénzért.

dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Megkérdezném tőle, hogy milyen volt, mennyi volt és hogy megadja-e a ribi számát?
dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Jócskán idősebb vagyok már, de ez középiskolásként sem érdekelt volna, úgy voltam vele, hogy a magánélet nem másra tartozik. Egyébként én sem voltam sikeres a lányoknál, de mégsem jutott eszembe prostihoz menni, bár az is igaz, hogy én akkor is, meg most is az érzelmeket tekintem elsődleges fontosságúnak egy párkapcsolatban.
dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként (visszagondolva 16 éves kori önmagunkra) 99% esélyt adok annak, hogy nem járt ő semmiféle prostinál, csak kitalálta az egészet, hogy felvágjon vele.
dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még csak nem is csókolóztam...
dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, kamu
dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!