Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt kövér osztálytársatok?...

Volt kövér osztálytársatok? Ha igen, a többiek elfogadták olyannak amilyen vagy csúfolták? Milyen nehézségei voltak és miben volt a legügyesebb? Barátságos, mosolygós volt?

Figyelt kérdés
jan. 3. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt, barátságos volt, és mosolygós, senki nem csesztette.


A tesi tanár nem szerette egyedül, vele veszekedtek folyamatosan, de az meg inkább vicces volt külső szemmel :D

jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Altalanosba volt, a futas nehezen ment neki, focizni se szeretett, nem b***szogatta senki
jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban nem fogadtál el. Középiskolában volt egy kövér lány, be tudott illeszkedni, pedig nem volt valami barátságos...
jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltak többen is, nagyon kövérek és inkább csak molettek is. Nem emlékszem, h komolyabban bántotta volna őket bárki is az osztályból. Az egyik kövér sráccal haverok voltunk, őt oltogattam, de az más volt, poénkodás. Én a szemüvegem miatt kaptam tőle.
jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
100%
Volt 2 is, az egyik kifejezetten közönséges, nagypofájú lány volt, a kisebb, gyengébb lányokat csicskáztatta, a szépeknek, gazdagabbaknak meg nyalt. A másik nagy ribi volt, 14 évesen már a többedik pasit fogyasztotta, a közeli gimiből folyton dugta valaki. Neki amúgy szép arca volt és kellemes hangja. Népszerű volt. A poén az, hogy később mindkettőt néger pasi csinálta fel, majd hagyta el kisgyerekkel.
jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy kövér lány meg egy kövér fiú is. A fiút soha nem csesztette senki az osztályból, volt maga felé öniróniája, tök kedves volt mindenkivel, sokat poénkodott meg amúgy okos is volt, ma már valami céget vezet, ami munkagépekkel foglalkozik.


A lányt viszont nagyon sokan bántották, nem csak a súlya miatt. Nem volt túl okos, de azt hitte magáról, mindig nagyon meg akarta mondani a tutit, de nagyon gáz dolgokat tudott mondani, mintha azt mondanád, hogy hatszor hat az káposzta. Meg hangoztatta mindig, hogy ő táncosnő lesz, youtubera is felrakott magáról táncos videókat, amikben mindig egy helyben állt és csak a kezét mozgatta. Ezeket amúgy szétküldték egymás közt a szekálói iskolaszinten, de ő nem értette, hogy nem azért kérnek tőle autogramot mert épp kigúnyolják, ő tök biztos volt abban, hogy imádják meg szerelmesek belé. Egy időben jóban voltam vele, mert az egyik barátnőm kedvelte, és mi nem bántottuk, de nekem nagyon fárasztó volt.

jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Padtársam lett a lány, úgyhogy hamar összebarátkoztunk. Lányok nem bántották, de a fiúk igen. Volt aki popón is rugdosta, hogy milyen nagy feneke van. Ez általánosba történt.
jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Az évfolyam másik osztályába járt egy kövér lány, meg neki volt az osztálytársa egy olyan fiú, aki nagyon nagyszájú volt, trágár, aki a tanárokat is simán kiosztotta, ha olyanja volt. Egyszer valamiért nagyon kevesen voltunk iskolában és a mi osztályunkat összevonták az övékkel, és szünetben volt ennek a fiúnak egy olyan mondta, hogy ez a szegény lány annyira elkezdett sírni, hogy az orra is vérzett. Olyan szitu volt, hogy a fiú állt, hangosan osztotta az észt, a haverjai meg ültek körülötte, de úgy beszélt, hogy mindenki hallja. Káromkodtak, meg hangosan véleményeztek minden lányt, aki eszükbe jutott, és ez a fiú azt mondta, hogy ő a Zs-t egyszer megfektetné, de csak azért, mert kíváncsi, milyen vízilóval együtt lenni. A lány eleinte a helyén sírt, aztán kirohant, pár lány meg ment utána. Volt is ebből valamilyen fegyelmi tárgyalása a fiúnak, de maradt a suliban.
jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Szakközépben volt egy srác, nem tudok róla, hogy a "menő" srácok bactatták volna, persze lehet, hogy maguk között kigúnyolták, de ilyen nagyon látványos bullying nem volt. Volt néhány hozzá hasonló "outsider", velük bandázott általában. Egyébként okos, jó humorú fiú volt, barátságos, nem volt kiközösítve. Tesitanár normális volt, látta, hogy igyekszik, ezért nem baszogatta, az igyekezetét osztályozta. Nem találkoztam azóta vele (vagy én, vagy ő nem volt ott az osztálytalálkozókon), de FB-on láttam, hogy lefogyott elég drasztikusan.
jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
2 rettenetesen kövér otársam volt, meg sok molett, de nem tudok róla, hogy állandó cseszegetésnek lettek volna kitéve. Párazor volt sértődött beszólás, ha elmérgesedett a helyzett, de napi szekálás nem.
jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!