Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért dagadtozott...

Szerintetek miért dagadtozott le az egyik (fiú) osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most jottem uj suliba, 11.osztalyos vagyok. Ugy tunt, nagyon jol kijovok mindenkivel, de tegnap amikor lehetett sulis pulcsit venni, mondtam hangosan, hogy a lanyok biztos nagyobb meretet kernek, mint ami a sajatjuk (nekem alapbol S-es, de van XS-es ruham is). Ezzel egyet is ertettek velem a lanyok, de egy fiu megmerdezte h miert, en meg mondtam, hogy ez ilyen lanyos dolog. Erre az egyik srac meg visszaszolt, hogy ez ilyen dagadt lanyos dolog, csak ok ertik.

Ez termeszetesen nekem szolt, de eddig semmi baja nem volt velem senkinek.

Szerintetek miert mondta?


*nem vagyok a legeslegvekonyabb, de tulsulyos sem vagyok, nem lattak meg csak furdoruhaban sem az o.tarsaim, mindig skiny farmer meg bo polo van rajtam, csak 1× vettem fel passzentos polot, de akkor is latszodtak a bordaim*



2020. nov. 5. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy idióta? Miért kell ilyeneken lovagolni, amik amúgy semmit sem jelentenek?
2020. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi a fiúk ilyen korban ilyenek, nekem is voltam ilyen tapasztalataim, miközben tök szép alakom volt.

Csak azt akarja hogy röhögjenek egyet a fiúkkal, de ezt ne vedd magadra, az alapján amit leírtál biztos szép vagy! :))

2020. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne törődj vele,csak a hülyeségeit mondja.
2020. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Jól mondják itt előttem,nekem is mondta ezt valaki és 55 kg voltam csak,jól néztem ki és le akart járatni,ne is törődj vele.
2020. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne is halljad meg, ill. ereszd el a füled mellett.

Véletlenül nem az után történt, hogy közeledni próbált feléd, de nem vetted a lapot? Gyanítom, hogy ez történt. Ne aggódj miatta.

2020. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyit mi sosem beszéltünk, hogy félreértettem volna valamit...

Koszonom a valaszokat!

2020. nov. 5. 17:35
 7/8 anonim válasza:
100%

Ezt azért mondta mert hülye...

Nem téged akart ledagadttozni nem is beszólni akart neked csak ez jutott eszébe "mint poén".

Ha gondolod küldhetsz egy képet/ leírhatod nekem hogy mid hány cm privibe de ha ses a méreted nem hiszem hogy van rajtad felesleg.

2020. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 vagy dagadt vagy

2 vagy a fiú hülye

3 vagy vagy akartak egyet röhögni a haverjaival

4 (helyes válasz) nem gondolta komolyan csak hüéskedett. Hidd el én is sok ilyesmit csináltam de az én osztálytársaim (lányok is for sure) értik a viccet év vagy visszaszólnak vagy ignorálják. Értékeld a 18 fiúk "humorát"

2021. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!