Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert csufolnak az iskolaba a...

Miert csufolnak az iskolaba a kis mellem miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nagyon felek atoltozni uszasra mert minden lanynak 2x akkora melle van mint nekem.Amivel szoktad csufolni pl az iskolaba.Volt mar 1x uszas amikor atoltoztek neztem a melluket es ott semmi nem volt.Marmint volt egy kis melle de amekkora volt az iskolaba olyan nincs neki.Viszont egy masik lanynak meg tenyleg 2x nagyobb mint az enyem.Segitsetek hogy hogyan legyen nekem is nagyobb mellem, es hogy erjem el hogy ne csufoljanak az iskolaba a mellem miatt?

jan. 6. 11:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsanat heteroba kategoriaba akartam irni
jan. 6. 11:26
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne foglalkozz velük, engedd el a füled mellett az ilyesmiket!

Nincs értelme egyáltalán.

Majd megnő neked is.

Ha meg nem, akkor se tudsz rajta változtatni.

Max majd egy kisebb vagyonért 18 éves korod után.

De hidd el, nem éri meg tényleg!

Szard le, aki ilyen buta, hogy csak ezzel tud foglalkozni fontosabb dolgok helyett!

jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert hülyék. Ne aggódj, a pasiknak a kis mellek is tetszenek, neked meg sokkal kényelmesebb. Előnyösebb a kis mell sokkal.
jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom milyen környezetben lehetsz, de nálunk az ilyen jellegű csúfolódás kimerült 5. - 6. osztályban. Elképesztő mennyi idióta ember van, akik mindenbe képesek belekötni.

Ne törődj vele, aki ilyenekkel foglalkozik, meg abban leli örömét, hogy valakit a teste miatt csúfoljon, az értelmileg a negatív kategóriába van. Remélem nem bántottak meg nagyon, hidd el, ha nagyob lenne, akkor meg azért nem hagynának békén, az ilyen egy agysejtű idióták mindenbe bele tudnak kötni

jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem azért csúfolnak, ez csak ürügy arra, hogy beléd kössenek.


Engem a zenei ízlésem miatt cikiztek, holott volt, aki pont ugyanazt hallgatta, de sosem tették szóvá.


Ez inkább arról szól, hogy szeretik a frusztrációt kiélni valakin, aki érzésük szerint a rangléta alján van. Ha megnő a melled, akkor találnak mást rajtad. Az, hogy erre hogyan reagálsz, azon kellene gondolkodnod: visszavágsz? Elvicceled? Szóvá teszed más hibáit? Iskolát váltasz? Megpróbálsz mással kitűnni?

Te ismered jobban helyzetedet.

jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ebben hogy segítsünk? :DD

sajnos ezzel kell felnőnöd. várnod kell míg eléri a méretét :)

jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Még nőhet simán, és ha vékony vagy ők meg ducik akkor azért is lehet nagyobb a mellük. Ja és sokan push upot hordanak, ha gondolod vegyél, az azért is jó mert sportolásnál extrán támaszt és nem lesz lógós. Ne izgulj ezen.
jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
igen a mell az zsírpárna. én nekem speciel a vékony kis cicis lányok jöttek be gimiben
jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
84%

Mar bocsanat a kifejezesert de megis mi a f4szom kozuk van a mellmeretedhez????? Felhaborito, hogy ilyen szinten bele hatolnak az ember privat, intim szferajaba, undorito hogy ilyen emberek leteznek sajnos...

Fel se vedd csajszi, a kis mell egyebkent nagyon vonzo, nekem is kicsi, a baratom imadja

jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7es.Hasznaltam push up melltartot es azert is szoltak es meg az egyik ferfi tanar is szolt hogy jol megnott a keble lanyom aazota azt nem hordom
jan. 6. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!