Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szak mellè milyen OKJ-t válasszak?

Figyelt kérdés
Maradt még egy ingyenes OKJ-m, amit esti suliba vagy levelezőn tanulhatok. Kiszeretném ezt használni, egyetemen mesterre nem szeretnék menni. Mit ajánlotok, ami jól jönne e mellé a szak mellé ?

jan. 14. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy téged mi érdekel, milyen irányba szeretnél elmenni. Van elképzelésed, hogy milyen munkát szeretnél?
jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem rég végeztem, jelenleg prezentációkat csinálok egy multinál, sokat használok excelt , powerpointot, illetve adminisztratív feladatokat is végzek. Ezeket szívesen is csinálom, ezért leginkàbb ilyen “tech” irányba szeretnék elmenni, aktívan használok photoshopot is. Szóval ezeket a számítógépes ismereteimet fejleszteném, könyvelés , pénzügy nem az én világom, sajnos számomra rettentően unalmas, egyetemen sem tetszett. Esetleg a gazdinfó lehet nekem megfelelő?
jan. 14. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Valami normálisabb szakmát mint ami most van.
jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3: pl?
jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ilyen lelkes vagy kérdező.
jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó fej itt mindenki úgy látom :D
jan. 14. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhattok, de ha annyira jó szak lenne fel sem merülne egy okj képzés gondolata.
jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért, te elvégeztél egy szakot és onnantól kezdve nem fejleszted magad ? Jól van az úgy alapon évek óta elúszkálsz a langyos vízbe ? Hát én nem ez a beállítottság vagyok, jelenleg is 2 idegen nyelvet tanulok egyszerre, vannak céljaim. Köszi a válaszokat
jan. 14. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Pedig nagyon vártuk a javaslatod a szuper képzésekről.

Csak az a baj ezen az oldalon, hogy folyamatosan a másik bántása megy, de segítségnyújtás nulla.

Itt mindenkit leszólnak a végzettsége miatt. Gondolom te szuper iskolákat végeztél. Mesélhetnél róla, hátha tudnál tippet adni!

jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Annyira okosak vagytok, biztos tudtok valamit mondani neki.
jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!