Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket válasszam...

Princess0410 kérdése:

Szerintetek melyiket válasszam? ELTE, BME, BGE? mindegyiken nemzetközi gazdálkodást jelöltem meg, illetve gazdálkodás menedzsmentet

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 21:49
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
36%
BGE
2021. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

ELTE. Színvonalas egyetem, az oktatói gárda szinte teljesen a BME-ről költözött át. Azóta a BME GTK-n új tanárok vannak.

Lehet elfogult vagyok, mert ELTE GTI-s vagyok, meg igazából nem tudom összehasonlítani a másik kettővel, de azt elmondhatom, hogy ha mégegyszer kéne döntenem, akkor is az ELTE-t választanám.

Egyébként ebben az évben nálunk nagyon büszke volt a kar arra, hogy 400 pont alatt még önköltségesre se került be senki, szóval elég jó a színvonal.

2021. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül az ELTE. Összességében a Corvinus.
2021. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem az eltére és a bme-re is. Jartak ismeroseim a bme-gtk ra es csak pozitivat mondtak rola, talan annyi negativat, hogy az elsőéves matek nem a legkonnyebb. Én azt írtam be elsőnek szerintem fel is vesznek majd
2021. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az a jó sorrend, amit írtál. Hány pontod lesz? Mert az ELTE 400 pontos felvételi ponthatárt ír az önköltségesre is.
2021. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
427 pontom van
2021. júl. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!