Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ítélik el azt, aki szól...

Miért ítélik el azt, aki szól a tanárnak, hogy valaki puskázik?

Figyelt kérdés
A gyerek feladata, hogy felkészülve érkezzen a vizsgára és nem igazságos, hogy csakással kap ötöst, amíg mások tanultak és úgy kapnak négyest. Ebből kiindulva a többi gyerek aki tanult és önerőből írja meg a dolgozatot miért haragszik meg, ha közülük valaki feláll és szól a tanárnak, hogy egy diáktársuk puskázik?
jan. 15. 08:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Te a saját tudásodra kaptad a négyest. Magaddal foglalkozz.


A gyerek dolga a készülés, a tanáré a számonkérés és az osztályozás. Meg hogy a puskázót észrevegye és kezelje.

jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Mer egy oltári nagy vamzer azért! :@ nálunk maga a tanár mondta hogy puskázhattok! de ne vegyem észre! én végig puskáztam, de gondolod egy egész dolgozatot betudtam volna írni egy cetlibe a? csak kisegítéseket írtam bele, ahogy pl, kezdődik egy mondat, vagy azok kezdőbetűit, mert kellett egy indítás egy lökés! Aki vamzerkedik az a szemembe nem haver.
jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
A spicliket mindenhol utálják, azért.
jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Kitana. ***** válasza:
85%
Azért, mert egy irigy spicli, akinek valójában semmi haszna abból, ha beköpi a másikat, szóval indokolatlanul köcsögösködik. Persze lehetne azt mondani, hogy a felvételiig verseny van, tehát számít a többiek jegye is, de valójában nem azzal a pár puskázó osztálytárssal versenyzel a helyekért, hanem szinte egy egész országgal, szóval annyira azért mégsem számít.
jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
97%

1. Sosem puskáztam.

2. Sosem törődtem más dolgával.

3. Boldog ember lettem szegénységben is.

Te sose leszel az...

jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%
Az olyanok aktáit próbálom kikérni idén, mint amilyen te vagy.
jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
28%
Sok puskázó senki, tanuljatok inkább
jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
7# sajnos ahogy van mesterséges intelligencia, otthon azzal oldják meg a házifeladatokat xd
jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
26%

Mert éretlenek, akik ezt elítélik, a csordaszellem is közrejátszhat.

Felnőttként meg aki végigpuskázta a gyerekkorát és nem tanult (és senki nem nevelte meg), az lopni és csalni fog.

Van, aki nem átall a szomszédját zavarni fontos dolgozatnál is, hogy hogy van ez meg az, és nem érdekli, ha a szomszédja miatta rosszabbul teljesít.

Igaza van annak, aki szól, a becstelenségnek falazni a helytelen.

jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%
Házmesterek országa...
jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!