Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel foglaljátok magatokat...

Mivel foglaljátok magatokat le tanorakon ha unalmas az óra?

Figyelt kérdés
jan. 19. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmerülök a képzeletemben
jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Próbálok figyelni, mert azért jár az ember iskolába, hogy tanuljon...
jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
91%
Rajzolgattam a füzetbe vagy leveleztünk a padtársammal.
jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem főleg egyetemen voltak ilyen előadások, amin haltam meg. Vagy rajzoltam, vagy írtam egy nagyon hosszú mondatot és nekiálltam elemezni, vagy felírtam egymás alá rengeteg számot és összeadogadtam írásban. Ébren tartott :D
jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
a 80-as, 90-es években köpőcsöveztünk, tanár hátára "hülye vagy" cetli, rajzszög, szerelmes levelek kreálása más nevében, beszélgetés filmekről a padtárssal, előttünk ülő táskájának eltulajdonítása.
jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Tipikus, kettes szénné van szavazva...
jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha olyan volt a tanár, hogy semmit nem lehetett csinálni, akkor kitaláltam fejben történeteket, fantáziálgattam mindeféle kalandos sztoriról. Ha a tanárnak volt önkritikája és tudta, milyen baromi unalmasak az órái és úgyis otthon fogunk mindent megtanulni a könyvből, akkor rajzoltam, vagy megcsináltam a házit egy másik órára, esetleg az adott órára tanultam, csak ugye nem a tanár szavai alapján, hanem a könyvből. Jó lett volna, ha akkor már lettek volna okostelefonok, mert akkor a házihoz használhattam volna órán is a wikipédiát. Vagy böngészhettem volna a neten mindenféle érdekes dolog után.
jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ásítozok.
jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
háziírás a következő órára, levelezés, rajzolás, sudoku, telefonozás... attól függ hol ülök, melyik padban éppen.
jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rubik-kocka (de csak lassan, hogy ne hallják, szünetben speed cube).
jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!