Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki egész nap nem dolgozik...

Aki egész nap nem dolgozik meg nem csinál úgy különösen semmit, ti mivel foglaljátok le magatokat így nyáron egész nap?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én is itthon leszek még egy jó darabig és már minden elfoglaltságot unok!!!

Unom a netet, a zenehallgatást, unok elmenni sétálni, takarításból, szoba pakolásokból, főzésből, Tv-nézésből elegem van! Minden olyan unalmas és szürke lett. Semmi nem kapcsol ki csak ideges leszek. Egyedül amit élvezek az az evés de hát azt meg nem szabad állandóan csinálni mert akkor olyan leszek mint a disznó.


Valakinek valami ötlete unalom ellen? Előre is köszi az unalom elleni válaszokat!



2023. júl. 14. 06:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kresz vizsgára, illetve angol felsőfokúra tanulok napközben. Délután, reggel próbálom tartani a munkás napjaim rutinját.
2023. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én is elkezdhetném a kreszt, de előbb munkát kéne találnom, nemrég végeztem a sulival és így kezdőként mivel nincs még úgymond nagy munka tapasztalatom azért sehova nem vettek fel, hiába adtam már be 100 helyre az önéletrajzomat!
2023. júl. 14. 06:28
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás és olvasás.


(Egyszer annyira unatkoztam, hogy elkezdtem oroszul tanulni, 1 hét alatt kb 50 szót és 30 mondatot megtanultam. Tök jó buli új dolgot kipróbálni. Főleg ha még hasznos is)

2023. júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3/ ezek is jó dolgok, de én inkább szórakozni akarok valamit. Suli időben pont eleget tanultam és olvastam már!
2023. júl. 14. 06:31
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Próbálok nem megdögleni a melegben.
2023. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5/ azt én is próbálom!:D
2023. júl. 14. 06:34
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdj el valami sportot. Vagy zenélj (kérj kölcsön gitárt, dobot stb)
2023. júl. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szoktam itthon edzeni amúgy. Kérek kölcsön valami hangszert ez jó ötlet.
2023. júl. 14. 06:38
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne ha munkát keresnél??Olyan nincs hogy nem vesznek fel sehova.Ez a lusta emberek kifogása.Ezért nem tetszik azért nem jó mert...Keress munkát!!Alapból nincs is fontosabb ennél.Szivesen.
2023. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Állandóan munkát keresek adom be az önéletrajzokat meg minden. Be megyek meghallgatásra amikor behívnak egy munkával kapcsolatban csak mindig az a vége hogy egy hét múlva értesítenek, hogy valaki tapasztaltat vesznek fel!

Ebből is elegem van.

2023. júl. 14. 06:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!