Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam folyama...

Az egyik osztálytársam folyamatosan kamu dolgokat terjesztett az egyik felsőbb évesről, meg folyamatosan ment az oda-vissza beszólogatás, ma pedig megverték, és engem kért meg, hogy falazzak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik osztálytársunk aki szerintem az egyik leggerinctelenebb, legkétszínűbb ember az iskolában folyamatosan kötözködött és balhézott az egyik felsőbb évessel.


Én azt a felsőbb évest ismerem a kollégiumból, egy korrekt embernek tartom, nem vagyok vele jóban de rosszban sem.


Egy héten egyszer pont egy időben van 3 osztálynak tesije, és velük öltözünk egy öltözőben, és egyszer csak ordítozás, nagy kör és a kör közepén éppen verekszik a felsőbb éves meg az osztálytársam, szépen le lett gyűrve az osztálytársam ránézésre majdnem sírt is.


Ma fegyelmi lett belőle, és így 3-as csoportokban kellett bemenni “vallomást tenni” egyenlőre még nem kerültem sorra, de már mind a kettő gyerek engem kért meg, hogy falazzak nekik, hogy mondjam azt, hogy a másik kezdte az egész balhézást és az egész verekedést, természetesen ezt egy esetleges fegyelmin is elő kell adnom.


Na már most ha az osztálytársamnak nem falazok, akkor az osztályban ki leszek közösítve, ha a koleszos gyereknek nem, akkor meg a koleszos életem lesz a szar, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?


Köztes megoldásként mondhatnám, hogy pont wc-n voltam, nem láttam az esetet, és épp pont soha nem voltam ott amikor ezek balhéztak de nem tudom ez mennyire állna stabil lábakon.


Előre is köszi mindenkinek.


jan. 23. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondod mindkettőnek semleges maradsz és a végefelé értél oda ami ifaz, a balhés tróger egy fos ennyi , a másik meg ismeretlen . Ez nem bíróság semmi komoly hátránya nem lehet neked .
jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Falazzon a sunyi gyökérnek az, akinek két anyja van és mindkettő édes.🤔
jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem láttad, mert:

-épp telefonoztál, nem figyeltél

-wc-n voltál

-öltöztél, mire figyeltél volna, a többiek körben álltak és takartak mindent

jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!