Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen következménye lehetne,...

Milyen következménye lehetne, ha szexuális viszonyom lenne a tanárommal?

Figyelt kérdés

❗A kérdés még full feltételes módban van, egy még meg nem történt dologról van szó.❗


Kis háttér info h jobban értsétek a sztorit. Egyetemről van szó szvl mindketten felnőttek vagyunk de nagy a kor különbség. Még beiratkozásnál ismertem meg, most a 7. félévemnél járok és elm. 3 mulva diplomazok. Nincs családja és nőtlen. 3 féléven keresztül is tanított de azt az időt ami még hátravan az egyetembol már nem fog tanítani.


Több hónapja beszélgetünk, párszor már voltunk kávézni és még a testvérével is talalkoztam. Semmi nem történt még köztünk, egy csók, egy ölelés sem és nem azért mert nem akrnánk mind ketten hanem mert félek a következményektől. Már így is h még nem volt koztunk semmi de sulin kívül találkoztunk, már úgy érzem mintha egy titkom lenne és amikor bent vagyok egyetemen és latom azokat a tanáraimat akikkel tudom h jóba van vagy mondjuk a szaktársaimmal beszélgetek akk full úgy érzem h egy titkom van és mindig gyanakodok mindenkire. Legnagyobb felelmem h lefekszek a tanárommal és az kiderül az egyetemen.


Nem akarok rossz döntést hozni és ezzel ártani magamnak és persze a tanáromnak sem ezért is nem mentem még bele semmibe. Mi várna rám az egyetemen ha kiderülne h viszonyom lenne a tanárommal?


Meggyőzhető vagyok, megfogadok véleményeket de kérek mindenkit h kultúrált stilusban fogalmazza meg a mondanivaloját és ne menjen át ez az egesz ügy személyeskedésbe! Előre is köszönöm srácok!!



jan. 27. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Túlidealizálod. Agglegény. Nyilván van, akihez eljár.

Jólesik neki a fiatal lányokkal mutatkozni, beszélgetni. Nem csak te nyüzsögsz körülötte, nyilván a hosszú évek alatt megvoltak a kölcsönös érdek kalandjai.


Tanár bácsik szeretnek halászgatni a kis pontyok, csukák között.

Erről a testvére is biztos tudna mesélni.


Tapasztalatlan vagy még és naiv.

jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

1-es vagyok.

Még az is lehet, hogy neki nagyobb félelme, hogy te szexuális teljesítményt vársz tőle.

jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Tudok olyan konkrét történetet, hogy tanár úr nemcsak a lányt tanította, hanem a lányt párját is. Mindketten rajongtak érte, felnéztek rá. De a lány kicsit másképp. A lány egy tanéven keresztül a srác tudta nélkül a tanár úr szeretője volt.


A helyedben nem mennék bele semmibe. Ezt a helyzetet most egy sajátos atmoszféra lengi körül: a nagy tudású tanár, aki közvetlen, elkávézgat, beszélget a csinos, értelmes diákjával, akinek a szeméből sugárzik a rajongás.


Ez kell a hiúságának. De lehet, hogy félreérted, többet nem akar.


Ha kikerülsz az egyetemről az életbe, egészen másként fogod látni.


Megadtad a számodat? Ő keresi a társaságodat? Vagy adottak a helyzetek, és összefuttok a büfében?


Nem lehet, hogy te érted félre?

jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha végeztél toljátok nyugodtan, én senkitől nem kérnék engedélyt, hogy kivel dugok.
jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Terhesség.
jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

17 éves voltam, amikor kaptunk egy 28 éves testnevelés tanárt a gimiben. Én sajnos belementem. Szerintem nem jó ötlet. Nem derült ki, és jó pár hónapig tartott a dolog, de tudtam, hogy neki ez csak izgalom és szex. Én viszont teljesen beleszerettem, alig tudtam tőle érzelmileg elszakadni és amennyire fiatal voltam, teljesen tönkretett ez a helyzet.

Viszont.. nem mondom, ha újra élném azt az időszakot akkor nem csinálnám újra mert rettentő izgalmas volt.

márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mekkora a korkülönbség?Beszéltetek már erről?A tanárod hogyan viszonyul hozzád?
ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!