Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hangosítja ki a telefonj...

Miért hangosítja ki a telefonját órán egy tanítónő? Szerintetek proli viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Harmadikos fiam óráin naponta többször tárgyalja kihangosítva a magánéletét családtagjaival, úgy hogy az egész osztály hallja.

#suttyóság #Kihangosított telefonálás
jan. 27. 08:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Elítélendő viselkedés ez a tanárnőtől. Javaslom beszélj az igazgatóval, már ha a kérdésed nem provokáció a tanárokra nézve.
jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!

Nem egyszerűbb lenne ha megkérnél mindenkit hogy hangosan kiabálják :"Utálom a tanárokat!"

jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogyne.


Én azt kérdezném, hogy miért vállal gyereket az, aki arra sem képes, hogy egyedül véleményt alakítson ki erről? A gyerekednek is azt tanítod, hogy "gyerekem, ha bármikor kérdések merülnek fel az életed során, gyere a Gyakorira"?

jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj, hogy kihangosítja? Érdekes.
jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én simán eltudom képzelni mert az ismerősi körömben is sokan ezt csinálják. Múltkor a sparban is a mögöttem fizető. Az utcán is sokan. Csak nem értem miért jó ez. Miért jó ha hallja mindenki.
jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
#6: tehát mert valaki vásárlás közben ezt csinálja, simán el tudod képzelni, hogy más munka közben is csinálja, főleg hogy órát kellene tartania. Ok...
jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen, mert a munkahelyemen is csinálják. Sajnos ez valahogy divat lett, csak nem értem miért jó.

Manapság annyira sokat használják az emberek a telefonjukat munka közben is nem munkára, hogy simàn hiszek a kérdezőnek.

jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

7

Mondjuk a tanár kiad egy feladatot hogy csinálják meg, addig ő közben simán tud telefonálni.

jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Aki egy ilyen sztorit elhisz az mennyire naív...?
jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaki direkt csinálja ezzel menőzik mások előtt, de olcsó műsor ez szerintem

Általában én ha csinálok valamit és közben telefonálok vagy vizes a kezem például mittudomén akkor hangosítom ki a mobiltelefont

Vagy például az itthoni hordozható telefonunk még a legalacsonyabb hangerőn is hangos fülre téve, úgyhogy azt mindig kihangosítom

jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!