Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem érthetetlen...

Csak szerintem érthetetlen viselkedés ez egy tanártól?

Figyelt kérdés
Nálunk a tömegsport úgy van, hogy egyesület igazolhatja, ha Kis Pista jár hozzájuk, és akkor nem kell mennie. Szoktak szervezni havonta kirándulásokat, amikkel szintén ki lehet váltani 1 hónapig. Ezekre szoktam menni, de a májusit kihagytam mert élénken emlékszem mennyire balesetveszélyes volt általánosban is az iskolás biciklitúra, pedig ott csak 10-en voltunk, itt meg 60-an lettünk volna, szóval na értitek. Az osztályba járó összes fiúnak megengedte, hogy kiváltsák edzőterembe járással a tömegsportot. Egy papírt se kért hogy járnak, semmit. Egyébként nőről beszélünk, szóval.... nem lep meg. Mikor én megkérdeztem, hogy az úszodába járást is elfogadja-e, rám förmedt hogy egyesületi igazolást kellett volna hoznom év elején vagy félévkor, nem év végén b*szakodni itt egy uszodabérlettel, ő azt nem fogadja el. Aha, akkor a fiúknak miért nem ezt mondta? Minden órán kihozom magamból a maximumot, nem beszélgetek hanem figyelek, soha nem voltam vele tiszteletlen. Egyszerűen nem értem miért...

2022. máj. 14. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érthetetlen, hogy ha az edzőtermet elfogadja mindenféle papír nélkül, akkor az úszodával miért baszott le, de szerintem ezt engedd el, nem fogja belátni sajna.


Egyébként te/ti még mindig szerencsésebb helyzetben vagy(tok), mert nem kell minden héten egy napon még 8. órában is bennmaradnotok

2022. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy a kondibérletet sem fogadhatná el, az uszodabérletet sem fogadhatja el, lehet mióta a fiúknak elfogadta, kapott érte leb@szást az igazgatótól. Egyébiránt érthetetlen ez a "gyak egyesületi igazolást fogadunk el" szabályozás, hiszen azt üzeni, hogy az a sport, ami nem egyesületben történik, nem sport. Ha az a cél, hogy már gyerekkorba utálják a sportot az emberek, nagyon jó szabályozás.
2022. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!