Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyi barátotok, haverotok...

Mennyi barátotok, haverotok van az osztályotokból?

Figyelt kérdés
jan. 28. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nulla, altalanos iskolasokat kb 20 eve nem lattam, a kozepiskolasokra nem is emlekszek mar. Amikor iskolas voltam szinte mindenkivel joba voltam, de ezek a kapcsolatok lemorzsolodtak.
jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy sem. Van pár ember, akikkel beszélgetek, hogy teljen az idő, de valójában alig várom, hogy ballagás után tiltsam őket a pcsába. Rosszindulatú energiavámpírok. Talán egy kivételével, de ezt sem mondanám nagy barátságnak.
jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nulla
jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2020-ban érettségiztem.

Gimiből 2 osztálytársammal tartom rendszeresen a kapcsolatot, plusz kettő másikkal kb félévente egyszer találkozom.

Általánosból csak eggyel, de ő gimiben is osztálytársam volt.


Vannak viszont korábbi barátságaim, de azok nem suli kötődésűek.

jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0, egyébként sem volt sok, de azzal a kevéssel sem tartom már a kapcsolatot. Mindenkiről annyit tudok csak, amennyit a Facebookra posztol magáról. 2017-ben érettségiztem. Nem volt osztálytalálkozónk sem.
jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!