Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályotokban mennyire...

Az osztályotokban mennyire jellemző, hogy az osztálytársak másolják egymást? Nálunk egy lány év elején hosszúról tüsire vágatta a haját, és azóta 4 másik lány is megtette.

Figyelt kérdés

Az egyik lány szeptemberben lapockáig érőről tüsire vágatta a haját, és körben felnyiratta géppel. Azóta további 4 lány ugyanilyen rövidre vágatta a haját az osztályból, egyikőjük hátközépig érőről. De öltözködésben és sminkelésben is sok példát látok a koppintásra.

Mennyire jellemző nálatok a koppintás?



dec. 28. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Buta, saját vélemény nélküli fiatal felnőtt divatmajmok. Aztán ezek mondják leghangosabban sokszor azt, hogy az én véleményem más, meg én egyedi vagyok, aha... Nagyon más, az ezredik pixie cut frizurás, meg kékhajú lány.
dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom a tinik kopizzák egymást? Lepetézek mik vannak. :o
dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elvittem a görkorimat magammal suliba mert suli után a barátnőmnél aludtam és este görizni mentünk. Másnap egy kislány aki alattam járt görkorival jött suliba pedig alig tudott menni vele 😂😂 vagy befontuk egymás haját halszálkában és másnap a kicsik már úgy hordták a hajukat
dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez normális, maximum 11 éves korig, #1-es voltam.
dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még 9. osztályban felhúztam fekete harisnyával egy farmerrövidnadrágot, másnap egyik lányosztálytársam ugyan ilyen szettben jött :D de neki is nagyon jól állt, én őszintén örültem, hogy tudtam neki ötletet adni öltözködésben

Plusz idén, 18-an vagyunk lányok, csak nekem van frufrum és most az egyik lány is vágatott, de ez szerintem nem annyira számít annak.

De sokan másolják egymást mostanában hajszőkítéssel egyik lány szőke tincseket festetett a barna hajába, nyári szünetről vagy hárman-négyen jöttek vissza ugyan ilyen hajjal és még páran tervezik ugyan ezt

dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
#5 Szomorú.
dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem látom gáznak. Az én lányom is rövid hajú, ő is be akar illeszkedni.
dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
7es te lányodnak mennyire rövid a haja?
dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
1-2 cm-es,jó fiús
dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es, milyen hosszúról lett levágva a lányod haja? Hány lánynak van még ilyen rövid haja az osztályból?
dec. 30. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!