Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek a tanáraitok...

Mi a véleményetek a tanáraitokról?

Figyelt kérdés

febr. 3. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Felsőben és gimiben is 2-2 tanár volt, akit nem szerettem, mindenki mást nagyon, főleg gimiben. Az első diplomám megszerzésekor egy kis családias főiskolai karon tanultam, ott 1 tanárt nem igazán értettem, a többiekkel kifejezetten jóban voltunk. Most szerzem a második diplomámat, nagy egyetem, nagy létszám, sokkal kevésbé ismerjük ki őket. Itt 2 olyat tudnék kiemelni, akik nagyon szimpik, a többiek gyakorlatilag idegenek.
febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az elmúlt 80 évben minden iskolát vegzett honfitársam halmazának. Ilyen-olyan. Mi változott volna?
febr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alsós ofőm nagyon nem kedveltem, ezzel amúgy az osztályban szinte mindenki ugyanígy volt, sőt, a tantestületben (rokonom ott dolgozott) is fellélegeztek, mikor végre nyugdíjba vonult. Szerencsére csak 2 évig vitt minket. Tőle eltekintve nagyon rendes és aranyos tanáraim voltak.


Felsős tanáraimról viszont egy rossz szót nem tudok mondani; szerettem őket. Nagyon korrektek voltak, senkivel nem kivételeztek, remekül tudtak fegyelmet tartani, és nem utolsó sorban, tanítani is. Szerettem is oda járni.


Gimiben már kicsit cifrább volt a helyzet. Ott kapásból 2-3 tanárt tudnék most mondani, aki feltűnően pofira osztályozott, és/vagy nem tudott tanítani, de cserébe vastagon fogott a tolla. Olyan tanár is volt, aki rászállt a csendesebbekre, köztük rám is. Szeretném azt hinni, naivan, hogy segítőszándék vezérelte, azonban többet ártott, mint szerintem ő azt gondolta volna.

2 hihetetlenül emberséges, kivételesen kedves tanárom volt ott, konkrétan tüneményesek voltak, őket imádtam. Érdekesek voltak az óráik, figyelték és igényelték a visszajelzésünk, amiket meg is fogadtak, és a legszárazabb anyagot is szuperül át tudták adni.


Most, egyetemen, van 1-2 tanár, aki szerintem nem egészen a pályára való. Kiváló kutatók, remek tanulmányokat írnak, de az előadókészségük nem igazán kiforrott még. Tőlük eltekintve volt még tanár, akinek volt 1-2 érdekes megmozdulása, különben róluk is csak jókat tudok mondani. Jelenleg egy kisebb, vidéki egyetemen tanulok, nagyon családias a hangulat, a tanárok többsége is közvetlen.

febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Csak rossz.


Egyik fizikailag bántott minket napköziben.

Másik furaszagú volt.

Gimiben az egyik nárcisztikus komplexusos beteg nő. ilyenből rengeteg van hogy be vannak sz.rva hogy nem tisztelik őket és extra szemetek, csak hogy csend legyen órán. Ilyen komplexusos tanár főleg nők, rengeteg van.

Aztan aki szerint a legfontosabb tantárgy a géptan amihez minden nő sík hülye és az életbe se fog kelleni sehova soha az életben de tanulni kell mert az is ordít és pikkel és ha 5-ös vagy akkor is megbuktat.

Aztán akik sokat akarnak elèrni pl nyelvoktatás, precizek lelkiismeretesek, de ha kijárod a sulit és mindent megtanultál is éveken át a nyelvből, akkor se lesz nyelvvizsgán esélyed se, kapásból meghúznak valahogy a gimis nyelvoktatás után ahol 5ös voltál nyelvből végig..

febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanaz, ami nekik a diákokról: olyanok, mint bármelyik másik eléggé népes embercsoport, vagyis sokfélék.

Általánosítás rulez...

febr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Többsége kedves és segítőkész volt.De volt amelyikeket nem szerettem ,mert túl szigorúak voltak és túl sokat vártak el az osztálytól.
febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!