Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szorongok a matektól mit tegyek?

Szorongok a matektól mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy eddig se ment olyan jól a matek néhány rész jól ment néhány pedig nem nagyon.Az a helyzet hogy a mostani anyag nem megy és kapom az egyeseket most lesz a 2. egyesem ebből az anyagból.A tanár most szívat minket mert az elöző anyagnál mindenkinek jók lettek a jegyek és valakik csaltak és erre rájött.Én nem csaltam de engem is csalónak hihet mert én ebből az anyagból kapom az egyest az elöző meg jól ment.Az osztályból mindenki egyest kapott kb csak 3 tanuló nem ők hármast vagy ötöst kaptak.Múltkor a tanár íratta a dolgozatot mert nem csináltak sokan leckét mert vlszeg nem értik (én is csak random összeírok valamit vagy ha van megoldás a neten azt írom le).És ha sokaknak több mint 5 főnek nem lesz házija akkor írat és ez megy.Sokan panaszkodtak már a tanára akik elballagtak azok is de az igazgató nem hiszi el és nem tesz semmit és az ofő sem.De egyszerűen már ha matek órára gondolok hányingerem lesz és görcsöl a hasam nem tudom mit tegyek már mert széjjel idegesítem magam mert nem megy.Mit lehetne ilyen helyzetbe tenni?

febr. 4. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Több megoldás is van:

1. Kiírsz egy kérdést azzal az anyaggal kapcsolatban, amit nem értesz.

2. Megpróbálod a tankönyvből megérteni.

3. Megkéred azt, aki ötöst kapott, hogy magyarázza el.

4. Magántanár.

5. Online oktatóanyag (pl. Youtube, mateking).

febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha tennél bele energiát, és megcsinálnád a házit rendesen, akoor értenéd és nem kapnál egyest. Ha valamit nem értesz, akkor gyakorolni kell.

De lehet én vagyok hülye.

febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 steven95 ***** válasza:
Szia, ha esetleg konkrét dolgot szeretnél megérteni, írj nekem szívesen segítek :) 28F
febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, nem is tudom hogy tudtam atmenni bukas nelkul
febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!