Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok suliba menni...

Nem akarok suliba menni nagyon szorongok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap után újra iskolába kell mennem és nagyon szorongok.Nincsen senki akivel beszélhetnék erről régebben fizikailag is bántottak most csak néha szóban de az annyira nem vészes.Úgy érzem ez a szorongás már a tanulásom rovására is megy.Nehezebben bírok figyelni és aludni is alig bírok.Itthon szeretnék maradni mert akkor sokkal jobb minden de nem lehetek magántanuló mert nem engednék.Egyedül kell ezt megoldjam de nagyon nehéz számomra mert pánikrohamot kapok ezektől a dolgoktól és nagyon reménytelenek látok mindent.Valaki tud valami tippet ami segíthet nekem ezt az időszakot átvészelni?

2023. okt. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskola pszichológus. Majd suliváltás kéne. Ezt én is átéltem. De nekem volt olyan szerencsém, hogy válthattam iskolát.
2023. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vmi kuzdosportra
2023. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első körben beszélj a szüleiddel. Masodikban az osztalyfönököddel.

Nagyon sajnálom, de erre csak ez a megoldás. Ne gubózz be, kérlek, kérj segítséget!

2023. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek mindenképp mondd el,ha bánt valami. A küzdősport is jó dolog, mindenhogyan fejleszt.
2023. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!