Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne cikizzenek?

Mit tegyek, hogy ne cikizzenek?

Figyelt kérdés
A koliban cikiznek, mert vasárnaponként szekérrel megyek a koliba. Apuék szekérrel visznek be mert nekünk nincs autó, nekünk szekér van, lóval. A többiek mind autóval jönnek. Ezért ők cukkolnak. Hogy mondjam meg, hogy mi így élünk?
febr. 9. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd ott az egészet, ilyen emberek között ne legyél. Más meg lóháton rendel a McDriveban Szegeden, naés? Az is jármű, ha úgy vesszük, csak egy lóerős.
febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt elég nehéz elhinni,kamu szagú kérdés...

Amishok vagytok, vagy mi?

Viccet félre téve, ha tényleg igaz (lenne), a helyedben a tömegközlekedést választanám inkább.

febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csapj a lovak közé! Lovasostorral csapj szét köztük, ha cikiznek.. 😂😂
febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is el tudtok vinni jövőhéten? Egyébként azt elfelejtetted mondani a többieknek, hogy arra nem is járnak buszok💁🏼‍♀️
febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Koliban laksz, amik nem éppen a világ végén szoktak elhelyezkedni és nem is a lakhelyhez közel, de téged szekérrel hordanak be több tucat vagy több száz km-re, nincs busz, vonat stb. Nagyon hihető.

Még ha a tanyáról vinnének be a falusi buszmegállóig, elhinném (mondjuk ott kinek tűnne fel az ilyesmi?), de nagyon túltoltad.

febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tiszakerecsenből járok Kisvárdára a koliba. Igen, lovas kocsival járunk. Mi a különös ebbe?
febr. 9. 20:47
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és nincs busz vasárnap.
febr. 9. 20:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ku.. menő:D én nagyon kipróbálnék egy ilyen menetet, főleg nyáron

szerintem irigyek:)

febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De, van busz: 11:25 és 15:50-kor indulnak a községházától.
febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen van, de kb 3 óra az utazás. Így lovas kocsival egy óra alatt bent vagyok.
febr. 9. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!