Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne cikizzenek...

Mit tegyek, hogy ne cikizzenek vagy ne is érdekeljen vagy akár, ha beszólnak mit mondjak/tegyek?

Figyelt kérdés
Snapchaten tettem ki storyt, egy "menő csaj" megosztotta nem tudom kikkel, és félek hogy holnap belépek az osztályba és cikizni fognak (És nem tudom hogy kikkel osztotta meg).

2023. jan. 9. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek tetted ki, ha nem akartad hogy mások lássák?

Viseld a következményeket.

2023. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha kiraktad a sztorit, az volt a célod, hogy minél többen lássák, nem? Ez megtörtént.
2023. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vállald fel amit tettél. Persze így hogy nem irtad le, mi volt konkrétan amit feltettél elég nehéz tanácsokat adni. Egyébként meg ez a "cikizés" elég gyerekes dolog. Xard le őket, vond meg a vállad és röhögj egyet, talán még egy poént is benyöghetsz, pl "így van ez srácok, a nemzetközi helyzet fokozódik!" aztán lépj tovább a következő témára. Ha nem veszed túl komolyan az egész dolog elsikkad és mindenki tovább lép a következő "cikis" story-ra. Kész.
2023. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!