Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok figyelmet kapnak nálatok...

Sok figyelmet kapnak nálatok is, akik gipszben vagy mankóval mennek suliba?

Figyelt kérdés
Én valamiért mindig felfigyelek rájuk és nézem őket. Különlegesek valamiért. Talán azért, mert menők, hogy így is bejönnek, vagy nem tudom. Nem csak én vagyok így ezzel valószínűleg, mert ahogy látom, sokan beszélgetnek velük a témáról, odamennek, nagy figyelmet kapnak, amit szerintem élveznek is. Ti hogy látjátok ezt? Megnézitek ti is akik így jönnek? Vagy ha te voltál így, mi volt a tapasztalat?
febr. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én már ugyan nem vagyok sulis, de amikor 7 évesen a tél kellős közepén járó gipszel bandukoltam el a suliig úgy, hogy cipőt se lehetett húzni a lábamra, mert rajta volt a gipsz és csak zoknik voltak rajta, azt szinte mindenki leszarta.
febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én jártam mankóval, gipszelt lábbal suliba, gyűlöltem a plusz figyelmet, k*rvára nem akartam a hatodik emberrel is beszélgetni arról, hogy mi történt. Amikor a kezem volt gipszben, azt meg senki le se kakálta, amit nem is bántam!
febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe jártam, 16 évesen gipszbe került a lábam 6 hétre (bokaszalag szakadás). 4 emeletes volt a suli, és amikor pl. egyik földszinti teremből mentünk a negyedikre, akkor felkapott valamelyik fiú és felvitt. Egyikük a táskámat, másikuk engem, egyszer nem lépcsőztem a 6 hét alatt:)
febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
A tobbieknek nincs ilyen fetisuk.
febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Mint neked?
febr. 26. 02:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Hoztuk-vittük emeletről le -fel. Telefirkáltuk a gipszét térdtől lefele, körbe-körbe idézetekkel, virágokkal, egyebekkel, “Hajrá, Fradi!”, “Ilyen az élet, Babolcsai néni”, stb. Aztán, mikor leszedték neki, eltette emlékbe.

😁

febr. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

“Gólya viszi a fiát” vittük-hoztuk felváltva.

Nem tudom, a mai nemzedékek ismerik-e ezt a módszert.🙂

febr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Minden figyelmet kap, ami különleges / más / újdonság meg jó beszédtéma. Ugyanúgy beszédtéma az, ha Cucuka szőkéről barnára festette a haját.
febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!