Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig fog égni az arcom ha...

Meddig fog égni az arcom ha eszembe jut az, hogy ma szétszakadt a gatyám szekrényugrás közben tesin?

Figyelt kérdés

Tesin a szekrényen kellett átugrani nem hosszában, hanem úgy, hogy keresztbe volt fordítva a szekrény és terpeszben át.


Alapból rühellem a szekrényugrást, semmi értelmét nem látom, ellenben rohadt nagyon lehet zakózni.


Futok neki, és amint terpeszbe vágtam magam ugrás közben, nagy reccsenést hallok, és észleltem, hogy a seggemnél kiszakadt a gatya.


Természetesen mindenki elkezdett nevetni, az én pofám meg égett.


Nap végére egyébként már téma sem volt, de nekem akárhányszor eszembe jutott ma elkezdett égni a pofám.


febr. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap vagy 10-20 év.
febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz. Nevettek rajta egyet és kész. Nevess rajta te is, és el van felejtve.
febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azon nyomban aprósággá válik majd ez az élmény az első komolyabb berúgásod utáni napon, amikor a barátaidnak köszönhetően a YouTube-on visszanézheted miket műveltél előző este.
febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld, röhögj te is, lásd magad kívülről. :)

Nekem első randin repedt el a farmerom, felugrottam a szekrényemre, hogy levegyek valamit. A srác ott ült az ágyon mögöttem. :)

Persze, hogy égő volt, de sokkal inkább viccesebb! Nem bírtuk abbahagyni a nevetést. Átöltöztem, aztán elmentünk sétálni.

Nagyon régen volt, nem felejtem el sosem, és most is nevetnem kell rajta. Amúgy ez a legjobb emlékem azzal a fiúval kapcsolatban, néhány hónapig jártunk.

febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!