Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárotok "helyrete...

Volt olyan tanárotok "helyretettek" volna?

Figyelt kérdés
Volt egy tanárnő aki olyan stílusba kezdett el vinnyogni velem hogy legszívesebben pofán vágtam volna, meg is tettem volna ha érettségi után meglátom valahol, de voltak más tanárok is. Az említett nő telefonált órán és elmondta a lakcímét, mondtam neki hogy megjegyzem, megijedt csórikám nagyon. Egyszer mondtam egy tanárnak hirtelen felindulásból hogy szétütöm, nem mert kimenni a teremből, már agyamra ment a beszólogatása. Furcsa módon egyikből sem lett semmi.
márc. 3. 13:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
akit'
márc. 3. 13:40
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy te egy kicsit elmebeteg? :))
márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindent a végtelenségig eltűrni.
márc. 3. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyrészt normális tanáraim voltak, másrészt otthon is normális nevelést kaptam. Ami azt jelenti, hogy ha problémám van valakivel, nem a fizikai agresszió jut eszembe először.
márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem mostanság szinte folyton erőszakos és kegyetlen gondolataim vannak, pedig több mint egy évig alig volt ilyesmi.
márc. 3. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Haha, Mónika-showt rendeztél az órán? 😄😄🙉🤛👊👊
márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Elhiszem azt, hogy sok a böszme tanár, de ezt okosan is meglehetett volna oldani. Én ebből általános iskolában kinőttem. Nekünk a helyettes magyar illetve a földrajz tanár viselkedése volt bicskanyitogató. Nem tudunk mit csinálni ilyenkor, várjuk az időt, hogy elmenjünk onnan. Viszont azt is fontos megemlítenem, hogy nagyon sok olyan tanár aki valójában nem akar rosszat csak mivel már mindenki annyira önérzetes és nem tudja kezelni az érzéseit ezért jogosnak tartja azt, hogy hasonlóan lépjen fel a tanárok vagy a haragosai ellen.
márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát amikor anyuék csak gyerekmegőrzőnek használják az ovit meg a sulit...
márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Otthon kell a gyereket megnevelni. Meg idoben. Erted. ;-)
márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

A gyerekem sajnos oxigénhiányosan született így egy gyenge gimnáziumban hatalmas szorgalommal négyes tanuló.


Van rossz és jó tanárai. Sajnos az osztálya nem éppen a legjobb magaviseletű. A kérdező szívesen helyretenné néhány tanárát. Szerintem a fiam jó tanárai között is vannak néhányan akik helyretennének néhány diákot. Sajnos a bunkó stílus oda-vissza működik.


A pedagógus béremelés ellenére sincs matektanár a fiam osztályában. Ilyen diákok mellett még sokan ennyiért sem mennek el tanítani.

márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!