Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma kihívtak felelni, nem...

Ma kihívtak felelni, nem tudtam, 1-est kaptam, kihívták a másik osztálytársam, Ő sem tudta, erre nem kapott 1-est, merthogy próbálja újra holnap miért kivételeznek?

Figyelt kérdés
márc. 4. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudhatnánk? De te valószínűleg tudod.
márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom azt feltételezi, te úgysem tanulnád meg, és kár rád pazarolnia az időt? Te mit gondolsz?
márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet vannak további előzményei is ennek, amit nem írtál le. A saját érdekedben azzal foglalkozz, hogy te miért kaptál egyest, ne másokkal. Az általános iskolában volt divatban az a kifogás, hogy "de anyu az egész osztály egyest kapott, nem csak én", "pikkel rám a tanár".
márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
15%
ennyit tudnak kivételezni de a jó pénzt felszedik r----ékok
márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Eléggé egyoldalúan adod elő a sztoridat. Azt várod hogy szidjuk a tanárodat.


Ezért én egy lehetséges esetet vázolok:

Te a múlt héten végigdumáltad az órát és ma egyesre feleltél. A másik a múlt héten végig hiányzott és a tanár ma le akarta feleltetni. Mikor szembesült a gyerek hiányzásával nem írta be neki az egyest. Szerintem ez egy korrekt dolog a tanártól.

márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Hiába pontozod le az összes választ, azzal se minket minősítesz, hanem saját magadat. Ennyire zavar téged, hogy mi most nem állunk melléd?
márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Nézzük meg: te milyen tanuló vagy, az osztálytársad milyen. Milyen a hozzáállásotok a tanuláshoz alapvetően?

Ezek az alapvető információk kimaradtak, holott pedig a véleményformáláshoz nélkülözhetetlenek.

márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, az én pontozásom 69% lenne, ha azt látod, akkor az én vagyok, látsz ilyet?
márc. 4. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, talán rajta látszott az igyekezet, te meg meg se próbáltad?
márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!