Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki suliban elől ülni?...

Ciki suliban elől ülni? Zavaró,de hogy oldjam majd meg?

Figyelt kérdés

Jelenlegi felállásban ,kb.az összes teremben elől ülök,mert később mentem a suliba és már csak elől volt hely. Ami valljuk be egy körbe rendezett padokkal lévő teremben borzasztó zavaró .

És az jutott eszembe ,hogy jovo tanévben más helyet keresnék ,csak a "menők" befoglalják a "jobb" helyeket ,és szószerint minden terembe ,ahol ne adj Isten újak vagyunk, futnak a helyekért. Nem vagyok az a menő típus ,annyira nem kedvelnek,na meg az a határozott pláne nem. Vagyis ha nagyon akarok elhajtok bárkit,csak én még azokkal se tudok bunkó lenni,akik amúgy velem azok. És hogyha ezzel én jövőre nem tudok versenyezni? Egyébként is kissé gyerekesnek tartom ezt a fussunk a helyért ,de ha a sok hülye miatt nekem se lesz esélyem? Igazából én is hulye vagyok ,hogy ezen gondolkozom ,de baromi zavaró.

Van valakinek valami tippje?

Egyébként középiskola első osztálya



márc. 4. 19:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Meg jó lenne nyilván a menők között,de ha kicsit kinézek a "tinis" látókörömből,valójábab nagyon gáz mindeggyik,és egyik se tud többet senkinél csak teszi magát.

De az a baj ,a suliban meghatározóak,akár abban hol ulnek. De ha jovore leülnék a helyükre,mármint nyilván új ülésrend lesz ,de az mégis csak az ö helyük.

márc. 4. 19:46
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

" ha nagyon akarok elhajtok bárkit" vs. Deamúgy nem

Na akkor?

márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező?


Amúgy nem Ciki.

márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Puskázol mindig vagy miért akkora baj az 1 hely?
márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz hátul ülni?? Verni a kobrát? :DDD
márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
35%

Összefogsz egyik pajtásoddal az osztályból és megbeszélitek, hogy egy padba ültök illetve hogy kb. hova. Mi általában mindig az utolsó előtti, lehetőleg ablakhoz közeli sor padját választottuk ki. A középső padsor is ideális, ott könnyebb puskázni.

A helyfoglalás nem olyan nehéz amúgy, bemész kicsivel korábban, leülsz oda, ahova a pajtásoddal megbeszélted. Ha jön valaki, megmondhatod neki, hogy a pajtásoddal ide akartok ülni és te amúgy is előbb itt voltál.

márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Volt olyan terem ahol első padban ültem. Ott volt hely. Meg volt olyan ahol hátul, meg olyan is ahol középen.

Nem éreztem kellemetlenül azt sem, mikor elől ültem. Van olyan hely amit jobban szeretek, pl nem nagyon szeretek szem előtt lenni az órákon, (pláne már egyetemen). Persze nem puskázás miatt vagy valami abban nem vagyok ügyes és állítólag akkor pont jó az, ha szemelőtt vagy, mert akkor figyel rád a legkevésbé a tanár.

Inkább az, hogy jobban megvagyok csendben magamnak valami félre eső helyen. Pl középsuliban a "menők" között voltam, de érdekes dolog ez.

Általános iskolában is meg volt az a pár nyomi barátom, meg szóba álltam néha másokkal is és valahogy az se volt rosszabb.

Középsuliban is hiába tudta 80% hogy ki is vagyok, meg hiába volt rengeteg haver meg minden valahogy nem voltam vele előrébb. Meg ezek a haverok középsuli után eltüntek. Akivel beszéltem is néha valaminek a kapcsán, azok se tudtak semmit a többikeről, hacsak nem futottak össze valamerre.

Nem nagy dolog szerintem ez a menőség. Bár azt nem értettem, hogy sokan miért nézték le a többieket?? Ők is ugyan úgy emberek, csak mert pl valaki gyengébb vagy valami még nem kell szekálni szerintem, nem attól lesz menő valaki. (Koliban is azért ha ilyet láttam akkor rá szóltam az illetőre udvarisan, hogy ezt azért nem kellene.)

márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"(Koliban is azért ha ilyet láttam akkor rá szóltam az illetőre udvarisan, hogy ezt azért nem kellene.)"


Mert jó ember vagy.. :))

márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindig elol ultem,h halljam a tananyagot es tudjak kerdezni. Sose gondolkodtam olyanon,h meno-e. Rendszeresen puskaztam .
márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7# "Ők is ugyan úgy emberek, csak mert pl valaki gyengébb vagy valami még nem kell szekálni szerintem, nem attól lesz menő valaki. (Koliban is azért ha ilyet láttam akkor rá szóltam az illetőre udvarisan, hogy ezt azért nem kellene.)"


De jószívű vagy.. Komolyan. Sok ilyen jó ember kéne a Földre mint amilyen te vagy. 🙂🙂

márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!