Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Belajkoltam a lany osztalytars...

Belajkoltam a lany osztalytarsam kepet(enis lany vagyok), ugye nem hiszi azt hogy engem o annyira erdekel es en baratkozni alarok vele?

Figyelt kérdés
csendesebb tipus vagyok az osztalyban, velem sok lany akar beszelgetni mert jo szemelyiseg vagyok de magamtol semkihez nem szolok. De ezt a lany osztalytarsam akinek lajkoltam a kepet, kedvelem es szimpi igy gondoltam dobok ra egy lajkot
márc. 4. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy te nem látsz rá rendesen a személyiségedre. Meg mi ez szöveg egyáltalán, hogy "sokan akarnak beszélgetni velem, mert jó személyiség vagyok".Ez kicsit visszásan hangzik már eleve. Amúgy meg...mi az honnét az istenből tudjuk, hogy most ez lány mit fog gondolni erről? Azt csak ő tudja, mi nem.
márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Neked még nincs személyiséged. Ha lenne, ilyeneket nem idegenektől kérdeznél.
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Egy macskának is van személyisége. A kérdezőnek is. A személyiség adott.. azt pedig gyerekként ki lehet következtetni, ha sokan akarnak valakivel beszélgetni akkor jó személyiség lehet általában, habár gyoker emberekre is bukik a tömeg. Sok irigy nyomorek van itt
márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Te nem akarsz beszélgetni de a többiek veled igen mert neked jó személyiséged van

De ezt honnan tudják

A másik hogy mivel kedveled és szimpinek tartod ez azt jelenti hogy már beszélgettél vele tehát már "barátkoztok"

Szóval inkább azon gondolkodnék el a helyedben hogy ismered e saját magad

márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
A mai fiataloknak már komolyan csak ennyi az IQ-juk, hogy egy lájkból ekkora drámát képesek csinálni? Z-degeneráció, én így szeretlek...
márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lezbinek fognak ettől gondolni. :)
márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!