Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki tartja a kapcsolatot?

Ki tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az érdekel,hogy ki az aki tartja a kapcsolatot az általános iskolás osztálytársával? 30-35 évesen .



febr. 27. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Igen többel is
Nem
Csak egy két emberrel
50 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én nem, de az általánosok nem is annyira hiányoznak, 1 emberrel voltam csak jóban. Gimisekkel se, ők egy kicsit hiányoznak..
febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom.
febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
radikalis valtozason mentem at, rossz iranyba, ok meg mind sikeres eletet elnek ahogy latom. Kulfoldon elnek, karrier stb.. en meg szottyadok mint a csotany es a parazita ivadeka
febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én tartom kettővel is.
febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as, én szintén így.
febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk még csak 25 vagyok de már most senkivel sem tartom a kapcsolatot.
febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy valakivel, a legjobb barátommal

30/F

febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak barátaim általánosban, 1-2 emberrel voltam csak normális viszonyban, nem tartom senkivel a kapcsolatot. Gimiben voltak barátaim, egy darabig tartottuk elég sokakkal a kapcsolatot, de szép lassan elkoptak ezek, már senkivel sem. Az utolsó illetővel 20 év barátság szakadt meg. Ha valakivel összetalálkozok valahol, akkor persze beszélünk pár mondatot, de ennyi.
febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Exem onnan szedte a szeretőit, 55 évesen, fiatalon nem kellett az osztakytarsnőinek, de mire lepukkantak 2 valas es egy özvegyseg utan mar szóba jöhetett
febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt 3-4 jó barátom általánosban, de utána különös módon már nem kerestük többet egymást, ami végülis kár. Mintha ballagás után elvágtak volna mindent, néhány hónap múlva még írtunk egymásnak, hogy kivel mizu, azóta semmi.
febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!