Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolaváltás utáni beilleszked...

Iskolaváltás utáni beilleszkedésre jó és rossz példák?

Figyelt kérdés
Csak ezen gondolkozok, tudtok mondani életből helyzeteket? Tudom hogy sokmindentől függ, meg minden, csak érdeklődök

márc. 6. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz példa, hogy nem fogad be maga mellé az osztály. Nálunk az volt, hogy aki később jött az csak azzal tudott barátkozni, aki szintén később került az osztályba. Amúgy, ilyen megtűrt formában léteztek.


Ha például a kisvárosi helyi általános suliból oda megy az osztályba mondjuk 15 gyerek, akkor ők garantáltan nem fogják törni magukat, hogy az újakat megismerjék. 🤷🏼‍♀️

márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit erős6akosnak kell lenni. Félénk, visszahúzódó gyerek voltam, nem szerettem sosem ráakaszkodni másokra, erőszakoakodni a kis csapatoknál, úgy voltam, ha hívnak, megyek, ha nem, akkor valószínűleg épp nincs szükségük egy vadidegen társaságára.

Aki erőstakos volt és csakazért is odament másokhoz, az beilleszkedett.

Engem meg elküldtek iskolaszichológushoz, hogy aggasztóan visszahúzódó vagyok. 🤷‍♀️

márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!