Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4.be kicsit összekaptam az...

4.be kicsit összekaptam az egyik lánnyal,szó szó,azt mondtam rá,boszorkány,szólt a tanárnőnek,oda hivott magához minket,mondta a lánynak hogy pofozzon meg nekem pedig hagynom kellett,ez így oké?

Figyelt kérdés
márc. 16. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem oké.
márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de megtörtént...meglehetett ezt tenni...
márc. 16. 17:50
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Negyedikben,hol általánosban?

Mert ha igen akkor már nem mindegy tízen X év után amúgy nyilván nem tehet ilyet a tanár

márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
De kérdező, nem bántasból, pont hogy segítségből: mitől lesz jobb, ha megmondjuk, hogy ez helytelen volt? Semmi sem fog változni, attól a tanár ugyanúgy azt mondta a barátnődnek, hogy pofozzon meg. Nyílván te is tudod, hogy a tanár reakciója helytelen volt, de mit tudsz tenni azzal, hogy ezt felidézed ezt az emléket, azon kívül, hogy feleslegesen hergeled magad? A tanár nem tudja meg telepatikus úton, hogy akkor akkora fájdalmat okozott neked hogy ezen örlődsz, semmit nem oldasz meg vele, nem teszed semmissé a múltat és a tanár sem hív fel random, hogy bocsánatot kérjen.
márc. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

#4 ugyanez jutott eszembe illetve hogyha mondjuk a kérdező most már olyan beosztásban vagy helyzetben van hogy ezt meg tudná "bosszulni" annak mi értelme lenne?

Akkor kellett volna szólni valakinek nem évek után itt siránkozni jó hogy nem az óvodában ért sérelmek miatt írsz ki kérdést

márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindig értek sérelmek,egyfojtába,most is
márc. 17. 16:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Most hányadikos vagy? Mert ha iskolás vagy, akkor a szüleidnek jelezd.
márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
felnőtt ember vagyok
márc. 17. 17:30
 9/16 A kérdező kommentje:
még nem volt nőm
márc. 17. 17:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem sértésből kérdezem, de konkrétan mi hogyan tudunk segíteni? Milyen információra lenne szükséged? Kicsit élesek a témaváltások, egyszer a tanárodról mesélsz, aztán arról, hogy nem volt nőd, így nehéz bármilyen hasznos kommentet írni.
márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!