Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kezeljek egy nagyon...

Hogy kezeljek egy nagyon rasszista osztálytársat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a típus, aki leáll másokkal veszekedni emiatt, de már kezd idegesíteni, hogy az órán folyamatosan arról dumál, hogy mennyire jó lenne, ha kiirtanának bizonyos embereket. Most én nem azt mondom, hogy nekem nincsenek előítéleteim mert tényleg sok probléma van pl a cigányokkal, de ettől még k.rvára idegesítő, hogy ez a hülyegyerek folyamatosan felsőbbrendűsködik miközben ha tényleges tisztogatás folyna talán őt vinnék el elsőként mert egy dagadt hülyegyerekről van szó. És amikor azt mondom hogy mindig erről beszél, akkor tényleg azt értem, hogy minden infó órán ezt csinálja (mert őszintén a tanár nem igazán tanít, csak beszélget az osztállyal meg felad néhány feladatot, amivel egyébként nincs problémám). Eskü olyan mintha valami fétise lenne. Valszeg a legjobb reakció erre az, hogy ignorálom a francba, de azért nem értem ilyen emberek miért léteznek egyáltalán.

márc. 19. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez középiskola?
márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

"Akkor miért nem írtod ki őket?"

Én megkérdezném.

"Csak a pofádat jártatod, várod a csodát, hogy majd jön valaki és megteszi helyetted. Szánalmas kis hang ember vagy."

márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Eric Cartman az osztálytársad? 😄😄
márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy hatalmas nagy parasztlengőt!
márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Sóhaj + Atyaég nem unod még?

Valami ilyesmit mondanék, mert szerintem vagy azt várja, hogy egyetérts, vagy hogy szembeszállj vele, de ha közömbösséget mutatsz, az esetleg hathat rá.

márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Parasztokat meg kell ütni. Irigy a magyar tudod tesóm(:
márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!