Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok nem egyházi iskolába...

Sok nem egyházi iskolába vonják be a vallást?

Figyelt kérdés
Speciális középiskolába jártam, az igazgató nő volt vallásos és gyertya gyújtásra hívta a papot stb, egyszer templomba is kellett menni hogy a a vértanúkról megemlékezzünk, néhány tanár is keresztény volt. Mondjum engem ez nagyon nem érdekelt és csak az időmből vett el, nem közölték le amúgy mikor odamentem hogy ilyenek vannak.
márc. 27. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Templomokba jártunk fellépni az énekkarral, karácsonykor oda hívták ki az iskolát is, hogy megnézzenek minket.
márc. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyházi iskola, tehát jóhogy vallásos. 🤦
márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Speciális iskola, nem az van oda írva hogy egyházi te értelmiségi.
márc. 27. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
3, kérdező, nem a kettes vagyok, de kérlek tanulj meg udvariasabban fogalmazni! Szerintem normálisan is felvilágosíthattad volna a 2. válaszolót.
márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
12%
Nálunk suliban elsőben kötelező volt a hittan, pedig sima állami suli volt. De oviban is imádkozni kellett, le is cseszték apámat az első héten, hogy mi az hogy 4 évesen nem tudok imákat :D szerintem a vezetőségtől függ, ha a diri ilyen valláskárosult, akkor előfordul, hogy a sima állami suliban is lesznek kötelező vallásos dolgok.
márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!