Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért kaphatok valamit egy...

Ezért kaphatok valamit egy egyházi általános iskolában?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos lány vagyok és le szeretném vágni a hajam rövidre (vállig kb.) és a tarkómnál 3-4mm-esre felnyírni.
2017. nov. 8. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Aki komolyan gondolja, hogy bármilyen magyar iskolában ez retorzióval jár az hülye
2017. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Pedig van ilyen iskola, még csak nem is egyházi. Szóval szerintem kérdezz rá a tanárodnál.
2017. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom ne tedd meg, tudod a túl konzervatív tanár még ha nem is mondja de szépen leronthatja a jegyeid így továbbtanulás előtt. Várd meg ezzel a következő nyarat, hidd el jobban jársz.
2017. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóláshoz: pedig van ilyen, unokaöcsémet azért cs***gették egyházi suliban, mert belelógott az arcába a haja (nem volt gáz pedig a frizurája és nem is volt „emós”, csak szorongó kamasz, akinek akkor jól esett, hogy kevésbé látszik a feje).


Kérdező, nem tudjuk, a te iskolád mennyire vaskalapos. Hallottál már olyat, hogy ott bünti jár frizuráért?


Mondjuk én gimiben egyszer bekattantam, lenyirattam a hajam pár milisre (lányként), és semmilyen retorzió nem volt, pedig egy kemény versenyistállóba jártam. De az is hozzátartozik a dologhoz, hogy igen jó tanuló voltam. (Meg az is, hogy a „csodámra jártak” a diáktársaim, azt hitték, hiperlaza vagyok, hogy ezt meg mertem csinálni ebben a suliban – pedig csak identitászavaros, útkereső kamasz voltam, ráadásul a szorongóbb fajtából. :))

2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát be fognak szólni, de visszaragasztani nem fogják.
2017. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Hát az egyik fiú osztálytársam múltévben azért kapott igazgatoit, mert túl hosszú volt a haja és oldalt meg le volt nyírva nullással.

2017. nov. 8. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nálatok szankcionálható, akkor annak nyoma van valamilyen iskolai dokumentumban (házirend, stb.). Nézz utána.
2017. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!