Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a külföldre költözők nem...

Ha a külföldre költözők nem tüntetnek, hanem csak szimplán lelépnek, miért nem tudják ugyanezt tenni a tanárok, és keresnek normálisan fizető munkát?

Figyelt kérdés
Mindenki előtt nyitva a munkaerőpiac. Persze, lehet mondani, hogy hivatás, meg szeretnek oktatni, de a külföldre távozó is mondja, hogy szereti a hazáját, de nem szeretne éhenhalni, és mégis kimegy, és nem kezd el lelkizni.
ápr. 12. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha elmegy attól még ugyanez az ótvar kormány marad hatalmon.
ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most ugyanazt elmondtad, amit a kifejtősben az emigránssal is leírtam. A kivándorló is elmegy, és nem érdekli, hogy ugyanez a kormány marad. :D Mellesleg a Fidesz előtt sem kerestek jól a tanárok! Ez kommunista örökség. A 2. világháború előtt a tanári fizetés előkelőnek számított, igazi értelmiséginek.
ápr. 12. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi a legmagasabb iskolai végzettséged?
ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Mittudomén hogy milyen kérdést írtál ki, nem látszik a neved.
ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyetemi. Mit számít ez? Nehéz a kérdésre válaszolni? Megyek az utcán, megkérdezem hány óra, te visszakérdezel hogy mi a horoszkópom?
ápr. 12. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tanárok diplomája külföldön nem érvényes, mosogatni nem akarnak annyi pénzért, amiért eddig tanítottak, illetve elég sok tanár tanítani akar, ez a hivatása!
ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ki beszélt mosogatásról? Sajnálom, ha ennyit nézel ki belőlük. Majdnem tanár is lehettem volna, bölcsész voltam, multinál dolgozom... mondjuk sajnálom, hogy ezt egyáltalán le kell írnom, hogy muszáj vagyok példát felhozni, hogy lásd, mennyire tévesen látod a dolgokat.
ápr. 12. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
NEM ennyit nézek ki belölük, hanem külfölödn a tanári diploma nem érvényes, nem fogadjßak el. Ha meg képesítés nélkül mennek külföldre (mivel ami van, az ott nem használható), akkor marad a mosogatás, akkor is, ha szuper okos, intelligens valakikröl van szó, papír nélkül nem találnak mást.
ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyrészt ennyire nem érted, amit írtam, másrészt ennyire nem tudsz helyesen fogalmazni magyarul, akkor nem igazán hihető, hogy bölcsész lennél.
ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta mellesleg, hogy menjenek külföldre? :D Én se mentem, de tanár se lettem. A külföld csak egy hasonlat volt, hogy ők nem panaszkodnak, hanem veszik a repjegyet.


Persze, még hazudok is arról, hogy bölcsész vagyok. Nem, titokban gépgyári lakatos!

ápr. 12. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!