Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályelsők kapnak nálatok...

Az osztályelsők kapnak nálatok valamit?

Figyelt kérdés
4,6 volt az átlagom, osztályelső voltam, nem kaptam semmit. Nálatok kapnak?
ápr. 14. 07:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

Egy elit gimnáziumban ( pl Apáczai) osztályonként van legalább 5+ kitűnő tanuló. Ez évente legalább 100 ajándék könyvet jelentene. Ehhez jönnek az OKTV és diákolimpiai első 10 helyezettek. Az iskoláknak nincs pénze hogy egy 2-3 ezer forintos könyvet adjanak minden kitűnőnek. Ráadásul rohadt unalmas is lenne az évzáró. Véleményem szerint ez a szülőnek kell majd megoldania.


Legalaja suliban ahol Debil Pistike 4,6-tal osztályelső tőlem kaphat egy könyvet.

ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Négyes vagyok.

Kedves 11-es, én elitgimibe jártam, versenyistállóba, ahol nem tizedek, hanem századok alapján alakult ki az osztályelsők rangsora, és ahol a 4 egész alatti átlagúakat elbocsátották.

A legrosszabb tanuló 4 egészes volt, de arra már úgy néztek, mint a véres rongyra.

Nem is volt ilyen, csak kb 3-4 az egész iskolában.

Mégis minden évben kaptunk emlékkönyvet.

Az osztályfőnökök osztották ki még a teremben, utána az évzárón csak a nevek lettek felsorolva. Az hosszú volt, de természetes volt, hogy megvárjuk, s kimenni már nem kellett3

ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amikor még iskolás voltam igen.

Ma már simán el tudom képzelni, hogy mivel sérti a hülyék lelki világát ezért az okosakat nem jutalmazzák.

ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xp ali ***** válasza:
67%
Kapnak. Kiközösítést, verést, bulyingot és könyvet oklevelet év végén. Aztán 10-20 év múlva jó munkahelyet. ;)
ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nálunk a legjobb olyan tanuló, aki a városban lakott, ösztöndíjat kapott. Félévente egy tanuló, ilyen 25-30 ezer Ft-ot.
ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a kitűnők és a kiemelkedő sportolók, zenészek, művészek kaptak, akik megnyertek valami rangos versenyt.

Bocs, de a 4,6 nagyon messze van a kitűnőtől, nagyon jó, de nem egetrengető eredmény. Ha az osztályodban ezzel te vagy a legjobb, attól még nem te leszel zseni, hanem az osztály átlag szorgalma és/vagy észbeli képességei gyengék. Én is 4,6-4,7 voltam gimiben, de sokan voltak jobbak nálam.

ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!