Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom összetörte az...

A tanárom összetörte az iPhone-omat. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy ültem matekon és egyszer kétszer rálestem a füzet mellett a telómra, mire a tanár elvette. Aztán már majdnem vége lett az órának, mire a tanár elkezdett hozzám beszélni, kb papolni hogy az ő idejébe meg ilyenek, és addig addig hadonászott a mobilommal míg leejtette, és betört a kijelzője... Azt mondja, ő nem hajlandó megtéríteni, mert nem kellett volna baszkurálnom vele, és akkor nem veszi el. De szerintem egy gyökér és nincs igaza. Nem az ára érdekel, hanem az elvek. Anyuékat most nem akarom ezzel zaklatni, mert épp válófélben vannak. Mit tennétek a helyemben? Van másik telóm nem tragédia, de valahogy elégtételt akarok.
ápr. 16. 15:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem vagy nagykorú, akkor a szüleid fordulhatnak az igazgatóhoz.

De lehet, hogy jobb, ha nem teszik, mert akkor könnyen kaphatsz büntetést.

ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy iphone nem két fillér. Ha nagykorú vagy,mrnj az igazgatóhoz,és jelentsd neki az esetet. A tanár elveheti,ha a házirend kimondja,hogy órán nem lehet elől,viszont kárt tenni benne tilos neki. Vagy fordulj a szüleidhez,de ne hagyd annyiban. Gondolom nem te kerested meg az árát,hogy ennyire lecarod.
ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen mennék az igazgatóhoz, nem teheti tönkre.
ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

A jog alapvetően kimondja, hogy az okozott kárt ilyen esetben meg kell téríteni.

Akkor is, ha az iskolai szabályzatban az áll, hogy nincs telefonozás, elveheti a telefont a tanár. De akkor sem tehet benne kárt

Igazából szerintem mindegy, hogy Iphone, Samsung, Xiaomi....az egyik javítása sem 2 forint. Úgyhogy semmiképp se hagyd annyiban

ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy nagyon hülye szitu. Engem is bosszantana és biztos megpróbálnék csinálni valamit - de mi a f@sznak van elől a telefonod órán ?
ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10%
Vétettél az iskola belső szabálya ellen így nézegesd a törőt telefonodat ilyenkor elkellene küldeni téged pszichológushoz mert nem vagy képes felfogni és betartani a szabályokat!
ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon gáz. Oké elvette,nem kellett volna órán nézned (btw ki nem csinált ilyet néha?), de ez,hogy a saját bénasága miatt leejti és eltöri?? Igenis fizesse ki.
ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
84%
Márpedig igenis térítse meg az árát, ha eltörte fizesse is ki. Neked meg nem a telefonodat kéne nézegetni órán. Ha meg nem szólsz a szüleidnek hogy legyen eredménye a dolognak akkor meg így jártál ha nem vagy képes kinyitni a szádat.
ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%

Mindenképp jelentsd az igazgatónak! A tulajdonodat tönkretette! Túlkapás! Visszaélés!

Ő mit szólna, ha az autója szélvédőjét véletlenül beb@sznád! A gumija kilukadna véletlenül?

ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%
A területileg illetékes jegyzőnél jelentsd fel! Tudom, nem kellett volna mobiloznod, oké. A szüleid válása miatt hivatkozz rossz lelkiállapotra. Nehogy már a mocsok tanárok mindent megtegyenek!
ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!