Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom összetörte az...

A tanárom összetörte az iPhone-omat. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy ültem matekon és egyszer kétszer rálestem a füzet mellett a telómra, mire a tanár elvette. Aztán már majdnem vége lett az órának, mire a tanár elkezdett hozzám beszélni, kb papolni hogy az ő idejébe meg ilyenek, és addig addig hadonászott a mobilommal míg leejtette, és betört a kijelzője... Azt mondja, ő nem hajlandó megtéríteni, mert nem kellett volna baszkurálnom vele, és akkor nem veszi el. De szerintem egy gyökér és nincs igaza. Nem az ára érdekel, hanem az elvek. Anyuékat most nem akarom ezzel zaklatni, mert épp válófélben vannak. Mit tennétek a helyemben? Van másik telóm nem tragédia, de valahogy elégtételt akarok.
ápr. 16. 15:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
13%

Ez miért a családi kapcsolatok kategóriában van?


Ezt ugyanúgy nem hiszem el, mint a mai többi kérdésedet, amivel telekamuztad a gyakorit (hűtlen nagypapával mit csináljak, hogyan szerezzem meg a nővérem influenzáját stb).


Miért mondaná egy tanár, hogy a mi idönkben blabla, ha a 25-30 közötti tanárok szintén telefonnal nőttek fel? Miért venné el tőled külön, a többiektől meg nem? (Ők is biztos nyomogatják.) Miért ejtené el a tanár, mozgáskoordinációs zavarai vannak? Miért nincs az iPhone-odon üvegfólia, ami valamelyest védené? Miért ne szólnál a törésről a szüleidnek? Lehet, hogy biztosítva van.


Szöval most is tele van kérdőjeles részekkel ez az erőltetett történet.

ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Azért a családi kapcsolatokba raktam mert ez frekventált helyen van a gyakorin, nagy matek…

Köszönöm a válaszokat!

ápr. 16. 19:20
 23/32 Seila ***** válasza:
58%
kamu
ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%
Dehogyis, előzőleg a családi kapcsolatokba írtad sorba a kamu történeteidet, és megszokásból ott nyitottad meg ezt is. Az emberek meg jóindulatúan adják neked a tanácsokat, de nem reagálsz semelyikre, mert minél több részletet kamuznál, annál jobban belezavarodnál.
ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy?
ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%
Igenis fordulj a szüleidhez, a tanár egy bunkó.
ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%

Onnantól hogy elvette és rendelkezett felette, már az ő felelőssége!

Nem te törted össze hanem Ő!

Jelenteni kell az igazgatónak, balhét csinálni belőle!

Ez a TE tulajdonod és megrongálta!

Senki nem kérte hogy vegye el tőled a telefont az a k*cs*g!

ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Meg is érdemled. Minek nézegeted órán.
ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
85%

Még ha csaltál volna vele dolgozatírás alatt, vagy akár élő stream-et is nyomtál volna vele óra alatt, akkor is ki kell fizetnie a kárt.


Jogosan veheti el tőled óra alatt, de kötelessége abban az állapotban visszaadni neked, ahogyan hozzá került.


Menj az igazgatóhoz, jelentsd az esetet. Pár osztálytársad menjen veled, akik látták az esetet.

ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
12%
Én azt gondolom, hogy maximálisan kiérdemelted. Vedd úgy, hogy tanulópénz.
ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!